Levann Supplements Vegan Protein

białko w saszetce czekoladowe, 32 g

5 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Levann Supplements Vegan Protein

  • Bez glutenu
  • Bez laktozy
  • Bez dodatku cukru
  • Wegańska receptura
  • Bez substancji przeciwzbrylających
  • Bez substancji zagęszczających

Prowadząc regularne i intensywne treningi, nigdy nie zapominajcie, żeby dostarczać organizmowi niezbędnych składników, których potrzebuje zwłaszcza przy systematycznym wysiłku fizycznym. Ciało nie da się oszukać i przy siłowych ćwiczeniach wymaga odpowiednich wartości odżywczych, a przede wszystkim dobrej jakości białka.

Aby mieć białko roślinne zawsze pod ręką, sięgnijcie po praktyczne saszetki na raz, które możecie zabrać ze sobą na trening i przygotować pożywny koktajl na miejscu, bez potrzeby noszenia dużego opakowania lub przesypywania odżywki do mniejszych pojemników. Gotowe saszetki 32 g to nie tylko wygoda, ale też pewność idealnie odmierzonej porcji.

Dzięki nowej technologii i innowacyjnym składnikom udało się wyeliminować substancje przeciwzbrylające oraz zagęszczające. Wegańskie białko Foods by Ann dobrze się rozpuszcza, więc konsystencja gotowego koktajlu jest kremowa i gładka.

To odżywka białkowa oparta o proteiny grochu oraz słonecznika. Posiada unikalny zestaw aminokwasów i jest idealnym uzupełnieniem diety, pomocnym zarówno przed jak i po treningu. Bogaty profil aminokwasowy pomaga dostarczyć mięśniom elementów niezbędnych do ich regeneracji, wzrostu i rozwoju.

W jednej porcji znajduje się ponad 21 g wysokiej klasy białka roślinnego oraz niska zawartość węglowodanów i tłuszczów.

Jest to wyjątkowy produkt dla sportowców i osób aktywnych, które tak jak ja, nie wyobrażają sobie dnia bez porządnej dawki ruchu. Zwłaszcza, że białko:

- przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej,

- pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej,

- pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Do przygotowania ulepszonej receptury wykorzystano białko słonecznika Sunbloom® 60%, które zostało wyprodukowane poprzez użycie opatentowanego procesu ekstrakcji. Dzięki temu:

- ma naturalny smak słonecznika,

- ma zbilansowany profil aminokwasowy,

- ma niską zawartość tłuszczu, węglowodanów i cukru,

- jest bogate w błonnik pokarmowy,

- dobrze się rozpuszcza,

- ma naturalne właściwości zagęszczające.

Koncentrat białka słonecznika posiada wysokie stężenie między innymi: kwasu glutaminowego, kwasu asparaginowego i argininy.

Przygotowanie napoju białkowego jest bardzo proste! Zmieszajcie 32 g proszku (1 saszetka) z 300 ml zimnej wody lub napoju roślinnego. Do shakera wlejcie najpierw płyn, a następnie wsypcie proszek. Potrząsajcie dobrze aż do rozpuszczenia.

ID: 464364
Cena jednostkowa: 0,19 zł /1g

Informacje dodatkowe

Rodzaj: proszek
Rodzaj rejestracji: suplement diety