Levann Supplements Detoks

kapsułki twarde, 60 kaps./1 opak.

59 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Levann Supplements Detoks

Dbanie o zdrowie obejmuje kilka aspektów, bez których nie wyobrażam już sobie życia na co dzień. Obok zbilansowanej diety, regularnej aktywności fizycznej, wewnętrznej motywacji i pozytywnego nastawienia do świata, bardzo cenię naturalne zioła o wspaniałych właściwościach wspomagających różne funkcje naszego organizmu. Wiele roślin sprzyja poszczególnym procesom nieustannie zachodzącym w naszych ciałach i umysłach, dlatego warto skorzystać z ich naturalnego wsparcia, bez względu na wiek i dotychczasowy styl życia. 100% natury i bezpieczeństwa Właśnie dla zdrowia i dobrego samopoczucia postanowiłam stworzyć wyjątkowy suplement z doborem odpowiednich ziół, które zmieszane razem świetnie działają, aby czuć się jeszcze lepiej i osiągać swoje cele jeszcze efektywniej. I to wszystko prosto od matki natury! Kompozycję opracowałam we współpracy ze specjalistami i dietetykami, którzy doskonale wiedzą, jakie rośliny nie tylko idealnie ze sobą współgrają i wzajemnie się uzupełniają, ale też wzmacniają swoje działanie. Efektywna przyswajalność Aby otrzymać najlepsze efekty i najwyższą skuteczność, naturalne składniki suplementu, bardzo precyzyjnie trafiają dokładnie tam, gdzie powinny i są organizmowi najbardziej potrzebne. Substancje znajdujące się w wegańskich kapsułkach mają formę skoncentrowanych i dobrze przyswajalnych ekstraktów w wysokich i jednocześnie optymalnych dawkach, co wyróżnia je na rynku. Dodatkowo moje suplementy nie zawierają glutenu, laktozy, konserwantów ani sztucznych barwników. Detoks Pomóż ciału wrócić do naturalnej równowagi! Goryczka żółta sprzyja funkcjonowaniu układu trawiennego, Mniszek lekarski i ostropest wspomagają pracę wątroby, Koper włoski ułatwia proces detoksykacji i oczyszczania, Pokrzywa wspiera układ moczowy i pracę nerek, Cynamonowiec pomaga utrzymać komfort żołądkowy.
ID: 421391
Cena jednostkowa: 1,50 zł /1g

Składniki

Zawartość w 1 kapsułce Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego 4:1: 80 mg Ekstrakt 4:1 z korzenia goryczki żółtej: 30 mg Ekstrakt 4:1 z kopru włoskiego: 50 mg Ekstrakt z ostropestu: 70 mg w tym sylimaryna: 49 mg Ekstrakt 4:1 z pokrzywy: 100 mg Ekstrakt 4:1 z kory cynamonowca cejlońskiego: 70 mg ekstrakt 4:1 z pokrzywy, hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt 4:1 z korzenia mniszka lekarskiego, ekstrakt z ostropestu standaryzowany na 70% sylimaryny, ekstrakt 4:1 z kory cynamonowca cejlońskiego, ekstrakt 4:1 z korzenia kopru włoskiego, ekstrakt 4:1 z korzenia goryczki żółtej, błonnik akacjowy.

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: LEVANN Sp. z o.o.
Sposób użycia: Spożyć w trakcie posiłku, popijając wodą. Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.
Przeciwwskazania: Środki ostrożności: Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Każda suplementacja w trakcie ciąży i karmienia piersią musi być konsultowana z lekarzem.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety