Levann Supplements Metabolizm Dzień+Noc

suplement diety, 2x30 kaps.

119 00
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Levann Supplements Metabolizm Dzień+Noc

Naturalny sposób na pomoc w pozbyciu się zbędnych kilogramów! Zestaw 30 kapsułek na dzień + 30 kapsułek na noc, odpowiednich dla wegan i wegetarian. Metabolizm to wyjątkowy suplement diety, jakiego jeszcze nie było! Tworzą go dwie kapsułki o odrębnym składzie i działaniu Metabolizm Dzień zawiera składniki, których substancje aktywne mają za zadanie wspierać: metabolizm i utlenianie tłuszczu oraz zmniejszenie apetytu - dzięki zielonej herbacie poprawę trawienia i zwiększenie wydalania wody przez nerki - dzięki cynamonowcowi utrzymanie prawidłowej masy ciała po odchudzaniu - dzięki kapsaicynie pracę wątroby i regulację poziomu glukozy we krwi - dzięki berberynie Ekstrakt z zielonej herbaty EGCG Ekstrakt z zielonej herbaty wspiera metabolizm i utlenianie tłuszczu oraz funkcje wydalnicze nerek, co z kolei pomaga kontrolować wagę. Dodatkowo jest skuteczny w walce ze zbędnymi kilogramami, gdyż wspomaga zmniejszenie apetytu i sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Zielona herbata wspiera także układ odpornościowy i przyczynia się do zwiększenia energii podczas zmęczenia psychicznego i fizycznego. Co więcej, ze względu na aktywność przeciwutleniającą ekstrakt z zielonej herbaty pomaga chronić organizm przed wczesnym starzeniem się. Wspiera ochronę skóry przed uszkodzeniem oksydacyjnym wywołanym promieniowaniem UV. Sprzyja też zmniejszeniu płytki nazębnej w jamie ustnej. Ekstrakt z papryczki chilli – kapsaicyna Kapsaicyna to substancja odpowiedzialna za ostry smak papryczki chilli, będącej popularną przyprawą na całym świecie. Jednak oprócz swoich walorów smakowych, posiada również właściwości cenne przy pozbywaniu się zbędnych kilogramów, pomagając utrzymać odpowiednią masę ciała po odchudzaniu. Wspiera zwiększenie utleniania węglowodanów. Oprócz tego pomaga chronić DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Ekstrakt z kory cynamonowca Kora cynamonowca nie tylko dodaje wyjątkowego aromatu potrawom, ale przede wszystkim pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i optymalną masę ciała. Wspiera trawienie i zwiększenie wydalania wody z organizmu przez nerki. Ma znaczącą aktywność przeciwutleniającą i przyczynia się do wzrostu poziomu energii. Berberis aristata (Berberyna) Berberyna pomaga obniżyć poziom lipidów, które odkładają się w organizmie, tworząc tkankę tłuszczową. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby i pomaga regulować poziom glukozy we krwi.
ID: 421394
Cena jednostkowa: 0,54 zł /1g

Składniki

" Zawartość w 1 kapsułce DZIEŃ Ekstrakt z zielonej herbaty: 300 mg substancja aktywna EGCG: 150 mg Ekstrakt z kory cynamonowca 4:1: 200 mg Ekstrakt z papryki chilli: 100 mg substancja aktywna: kapsaicyna: 10 mg Ekstrakt z berberys artista : 10,21 mg substancja aktywna: berberyna: 10 mg Zawartość w 1 kapsułce NOC Proszkowe CLA 60%: 200 mg substancja aktywna: 120 mg Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej: 200 mg substancja aktywna: forskolina: 20 mg Ekstrakt z liści banaba 4:1: 50 mg DZIEŃ: ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany na 50% EGCG, ekstrakt z kory cynamonowca 4:1, hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z papryki chilli standaryzowany na 10% kapsaicyny, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z berberys aristata standaryzowany na 98% berberyny. NOC: Proszkowe CLA 60%, ekstrakt z pokrzywy indyjskiej standaryzowany na 10% forskolin, hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z liści banaba 4:1, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: LEVANN Sp. z o.o.
Sposób użycia: Spożyć po posiłku, popijając wodą. Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 1 kapsułkę metabolizm dzień oraz 1 kapsułkę metabolizm noc.
Przeciwwskazania: DZIEŃ: Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie zażywać na pusty żołądek. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie stosować u osób z chorobami żołądka, astmą, nadciśnieniem i stosujących cyklosporynę. Nie zaleca się stosowania u osób cierpiących na schorzenia wątroby i nerek. Należy zachować ostrożność u osób chorych na cukrzycę oraz osób w przypadku osób z niskim ciśnieniem krwi. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie należy stosować suplementu po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. NOC: Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie zażywać na pusty żołądek. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie stosować jednocześnie z lekami przeciwzakrzepowymi, na nadciśnienie, rozkurczającymi naczynia krwionośne lub z chorobą wrzodową żołądka i cukrzycą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie należy stosować suplementu po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety