Levann Supplements

wegańskie białko o smaku owoców leśnych, 500 g

109 99
DODANO
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Levann Supplements

Wegańskie białko Berry Fruits

Bez glutenu

Bez laktozy

Bez soi

Bez dodatku cukru

Wegańska receptura

Bez substancji zagęszczających

Bez substancji przeciwzbrylających

Przy regularnych treningach zawsze warto pamiętać, żeby dostarczać sobie niezbędnych składników, których organizm potrzebuje zwłaszcza przy systematycznym i intensywnym wysiłku fizycznym. Ciało nie da się oszukać i przy siłowych ćwiczeniach wymaga odpowiednich wartości odżywczych, a przede wszystkim dobrej jakości białka.

Pracując nad najlepszą jakością produktów, wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki innowacyjnej technologii i nowym składnikom wegańskie białko berry fruits nie zawiera substancji przeciwzbrylających oraz zagęszczających. Proszek dobrze się rozpuszcza, więc konsystencja gotowego koktajlu jest kremowa i gładka.

Odżywka białkowa owoce jagodowe oparta o proteiny grochu oraz słonecznika sprawdzi się dla osób preferujących wegańskie białko bez soi. Posiada unikalny zestaw aminokwasów i jest idealnym uzupełnieniem diety, pomocnym zarówno przed jak i po treningu. Bogaty profil aminokwasowy pomaga dostarczyć mięśniom elementów niezbędnych do ich rozwoju, regeneracji i wzrostu.

W jednej porcji odżywki białkowej znajduje się 23 g wysokiej klasy białka roślinnego oraz niska zawartość węglowodanów i tłuszczów.

Wegańskie białko o smaku owoców jagodowych to wyjątkowy produkt dla sportowców i osób aktywnych, które nie wyobrażają sobie dnia bez porządnej dawki ruchu. Zwłaszcza, że białko:

- pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej,

- przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej,

- pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Do przygotowania ulepszonej receptury wykorzystaliśmy białko słonecznika Sunbloom® 60%, które zostało wyprodukowane poprzez użycie opatentowanego procesu ekstrakcji. Dzięki temu:

- ma niską zawartość tłuszczu, węglowodanów i cukru,

- dobrze się rozpuszcza,

- ma naturalny smak słonecznika,

- ma zbilansowany profil aminokwasowy,

- ma naturalne właściwości zagęszczające,

- jest bogate w błonnik pokarmowy.

Koncentrat białka słonecznika posiada wysokie stężenie między innymi: kwasu glutaminowego, kwasu asparaginowego i argininy.

Jak przygotować wegański napój białkowy? To proste! Odmierzcie 32 g proszku (1 miarka) i 300 ml zimnej wody lub napoju roślinnego. Do shakera wlejcie najpierw płyn, a następnie wsypcie proszek. Potrząsajcie dobrze aż do rozpuszczenia.

Opakowanie zostało wykonane z materiałów z recyclingu.

ID: 487732
Cena jednostkowa: 0,18 zł /1g

Składniki

W jednej porcji odżywki białkowej znajduje się 23 g wysokiej klasy białka roślinnego oraz niska zawartość węglowodanów i tłuszczów.