Hugo Boss kosmetyki

Hugo Boss – synonim prestiżu i dobrego smaku

Najwyższa jakość, ekskluzywność i ponadczasowość – perfumy Hugo Boss to swoisty wyznacznik prestiżu i przynależności do elitarnego kręgu. W swoim portfolio ma zapachy absolutnie kultowe, a każda nowa propozycja marki od razu staje się sprzedażowym hitem.

 

LIERAC PREMIUM

Gama o absolutnym działaniu przeciwstarzeniowym zainspirowana odkryciami medycyny regeneracyjnej. Wszechstronnie koryguje wszystkie oznaki starzenia się skóry, dzięki zawartości Hexapeptydu-FX, koncentratu HYALU-3 i ekstraktów z czarnych kwiatów.

LIERAC SUPRA RADIANCE

Detoksykująca i odnawiająca skórę gama zainspirowana badaniami z zakresu medycyny środowiskowej. Przeciwdziała starzeniu oksydacyjnemu, koryguje zmarszczki i rozświetla cerę, dzięki zawartości ekstraktu z szanty białej i koncentratu HYALU-3.

LIERAC HYDRAGENIST

Nawilżająco-dotleniająca gama zainspirowana techniką estetyczną infuzji tlenowej. Szybko i intensywnie nawilża skórę, wygładza ją i wypełnia na powierzchni i w głębi, dzięki zawartości biomimetycznego tlenu, kwasu hialuronowegio i liści ambiaty.

LIERAC ARKESKIN

Krem korygujący oznaki hormonalnego starzenia się skóry zainspirowany badaniami w endokrynologii. Zapewnia szybkie i trwałe efekty poprawy kondycji skóry w okresie menopauzy, przywracając jej jędrność, gęstość, gładkość i zapobiegając przebarwieniom.

LIERAC MESOLIFT

Gama korygująca oznaki zmęczenia na skórze, zainspirowana zabiegami mezoterapii. Zapewnia natychmiastowy efekt rozświetlenia, nawilża i wygadza, dzięki zawartości rewitalizującego kompleksu witamin (A + C +E + B5 + B6), minerałów i kwasu hialuronowego.

LIERAC DIOPTI

Intensywne kuracje o wycelowanym działaniu na każdy problem skóry wokół oczu, zainspirowane zaawansowanymi technikach estetycznych okolic oka.  DIOPTIPOCHE koryguje obrzęki, DIOPTIRIDE – zmarszczki, DIOPTICERNE – cienie,  DIOPTIFATIGUE – oznaki zmęczenia.

LIERAC SEBOLOGIE

Gama korygująca wszystkie typy niedoskonałości skóry, bazująca na technikach estetycznych głębokiego oczyszczania. Redukuje nawet uporczywe niedoskonałości, błyszczenie, rozszerzone pory, wypryski i blizny pozapalne. Koncentrat STOP WYPRYSKOM daje efekt ekspresowy.

LIERAC ROSILOGIE

Gama korygująca wszystkie typy zaczerwienień skóry: napadowe, przewlekłe i z widocznymi naczynkami. Zainspirowane najnowszymi odkryciach neuronauki preparaty długotrwale neutralizują zaczerwienienia i natychmiastowo zmniejszają nadreaktywność skóry. 

LIERAC LUMILOGIE

Gama korygująca wszystkie typy przebarwień skóry: powstające, widoczne i uporczywe. Bazująca na połączeniu technik estetycznych LED i PEELING preparaty rozjaśniają i redukują przebarwienia, zapobiegają ich powstawaniu, aktywują odnowę komórkową i wyrównują koloryt.

 

LIERAC

60 produktów
  • Najpopularniejsze
  • Najlepiej sprzedające się
  • Trafność wyszukiwania
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Najpopularniejsze
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)