null

O MARCE LABORATOIRES LIERAC PARIS

Dermokosmetyki o realnym działaniu na skórę

Zaawansowane formuły anti-aging i innowacyjne aktywne składniki – to elementy odpowiedzialne za sukces Lierac. Dzięki pionierskiemu podejściu ta francuska marka tworzy od 1975 roku przełomowe dermokosmetyki dbające o piękno kobiet, nieustannie bazując na innowacyjnych odkryciach medycznych i nowoczesnych technikach estetycznych. Innowacyjne preparaty, zawierające składniki roślinne o wysokiej koncentracji i opatentowane kompleksy, są niezwykle skuteczne, co potwierdzają nie tylko badania, ale i opinie zadowolonych użytkowników.

Lierac – krem do zadań specjalnych

Od powstania marki minęło już ponad 40 lat i Lierac cały czas podąża ścieżką lidera. Francuska firma jest ekspertem w dziedzinie kosmetyków przeciwstarzeniowych – kuracje odmładzające Lierac to hity sprzedaży. W ofercie znajdują się również dermokosmetyki o wycelowanym działaniu na konkretne problemy skórne: niedoskonałości, przebarwienia, zaczerwienienia, odwodnienia, zmarszczki czy oznaki zmęczenia na skórze.

Lierac

68 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Profesjonalizm i francuski szyk

Formuły opracowywane są we własnym laboratorium badawczym, które współpracuje z francuskimi instytucjami naukowo-badawczymi. Wszystkie preparaty wykazują najwyższą skuteczność w wymiarze natychmiastowym i długotrwałym, co potwierdzają testy i badania kliniczne, spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania. Efektywność w połączeniu ze zmysłowymi konsystencjami i eleganckimi zapachami dają wyjątkową przyjemność doznać, a estetyka opakowań to prawdziwy pokaz francuskiego stylu.

Linie kosmetyczne Lierac

Kwintesencją marki są gamy przeciwstarzeniowe. Lierac Premium bazuje na odkryciach medycyny regeneracyjnej i zapewnia maksymalne działanie przeciwstarzeniowe, a gwiazda gamy Lierac Premium Cure zapewnia uderzeniowe działanie odmładzające. Przy odwodnionej cerze warto zastosować nawilżająco-dotleniającą linię Lierac Hydragenist, a dla korekty zmarszczek, detoksykacji i odnowy skóry Lierac Supra Radiance. Wycelowana w problem niedoskonałości gama Lierac Sebologie niweluje błyszczenie się cery, redukuje wypryski i zwężanie porów, linia Lierac Rosilogie koryguje każdy typ zaczerwienienia skóry, zaś Lierac Mesolift to prawdziwy witaminowy zastrzyk energii, gdy widać na niej oznaki zmęczenia.

Bestsellery Lierac w Hebe

Wypróbuj też nasze bestsellery – krem Lierac Arkeskin+ korygujący objawy starzenia hormonalnego i zapewniający lepszą kondycję skóry w okresie menopauzy oraz krem pod oczy Lierac Diopticreme korygującym zmarszczkom. Kosmetyki Lierac znajdziesz w Hebe w zawsze atrakcyjnych cenach.