LINOMAG

8 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

Odpowiednia pielęgnacja ciała u dzieci oraz niemowląt jest szczególnie ważna dla zachowania ich komfortu oraz bezpieczeństwa. Dobierane kosmetyki powinien charakteryzować perfekcyjnie dobrany skład oraz połączenie cech łagodnych środków myjących, z olejem lnianym, bogatym w NNKT, czy chociażby kwasy omega. Producent kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci – Linomag, dba o dobrą opinie, by każdy element składu swoich produktów, można było stosować tuż po urodzeniu. W ofercie Linomag dla dzieci znajdziesz nie tylko żele i oliwki do kąpieli, ale także łagodne szampony, czy pudry. To bezpieczna i kompleksowa pielęgnacja.

Produkty Linomag dla noworodków – do kąpieli

W skład oferty tego producenta wchodzą szampony lub olejki w formie emolientu na bazie oleju lnianego, do skóry wrażliwej, suchej, czy alergicznej. Olejki tego typu natłuszczają skórę dziecka i można je z powodzeniem stosować w codziennej pielęgnacji. Na uwagę zasługują tutaj ważne i wspomniane wyżej kwasy omega, a także naturalny wyciąg z rumianku. Wspólnie, zapewniają nie tylko skuteczną pielęgnację, ale przede wszystkim kąpiel w bezpiecznych warunkach.

Linomag dla dzieci? Zastosuj olejki Linomag

Oliwki tego producenta to przede wszystkim cenny skład, czyli aktywne substancje, które stanowią połączenie oleju lnianego bogatego w NNKT. Warto tu wspomnieć także chociażby o kwasach omega-3, omega-6, które mają dobroczynne działanie na skórę noworodka. Taki olejek nie tylko natłuszcza delikatną skórę dziecka, ale przede wszystkim również uelastycznia ją i przyspiesza regenerację. Oliwki Linomag dla dzieci chronią skórę przed utratą wody oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Z pomocą takiego produktu możesz wykonać delikatny masaż ciała dziecka np. po kąpieli.

Puder Linomag dla noworodków – przeciwdziała odparzeniom

Zapobieganie odparzeniom oraz podrażnieniu skóry u małych dzieci to szczególnie ważna kwestia prawidłowej pielęgnacji. Puder Linomag sprawdza się tutaj znakomicie ponieważ, po zastosowaniu bezpośrednio na skórę, tworzy warstwę ochronną. Dzięki temu, skóra maluszka może się szybciej zregenerować, a także jest pod stałą ochroną.

Zadbaj o prawidłową pielęgnację skóry swojego maluszka z kosmetykami Linomag!