Long 4 Lashes

serum przyspieszające wzrost rzęs, 3 ml

84 99
DODANO
Polskie marki! Ponad 6 500 produktów w promocji!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Long 4 Lashes

Serum wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

Jego receptura zawiera kompleks substancji aktywnych uważanych obecnie za jeden z najefektywniejszych związków wzmacniających rzęsy, dzięki działaniu na wszystkich fazach życia włosków.

Wzbogacenie preparatu o kwas hialuronowy korzystnie wpływa na poziom nawilżenia rzęs i wygładza ich powierzchnię, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę – stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

ID: 253332
Cena jednostkowa: 2.833,00 zł /100ml

Składniki

Aqua,Pentylene Glycol,Pentaerythrityl Tetraisostearate,Bimatoprost,Hyaluronic Acid,Panthenol,Allantoin,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Disodium Phosphate,Triethanolamine,Methylparaben,Alcohol

Informacje dodatkowe

Pojemność: 3 ml
Podmiot odpowiedzialny: Oceanic S.A.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy nakładać preparatu na zaczerwienioną, podrażnioną i uszkodzoną skórę. Jeśli objawy utrzymują się pomimo odstawienia produktu, należy skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku przedostania się preparatu do oka należy obficie i dokładnie przepłukać oczy ciepłą wodą. Z uwagi na brak wystarczających badań, nie należy stosować preparatu w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią. Produkt nie powinien być stosowany podczas chemioterapii oraz przez osoby poniżej 18. roku życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu bezpiecznym i niedostępnym dla dzieci.
Nazwa wymagana przez prawo: Long4Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml