promotion
promotion

Long 4 Lashes

serum przyspieszające wzrost rzęs, 3 ml

4.4
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Serum wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

Jego receptura zawiera kompleks substancji aktywnych uważanych obecnie za jeden z najefektywniejszych związków wzmacniających rzęsy, dzięki działaniu na wszystkich fazach życia włosków.

Wzbogacenie preparatu o kwas hialuronowy korzystnie wpływa na poziom nawilżenia rzęs i wygładza ich powierzchnię, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę – stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

Long 4 Lashes
Long 4 Lashes
Taniej z My Hebe 50,99 zł
84 99
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 42,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Long 4 Lashes

ID 253332
Cena jednostkowa: 2.833,00 zł /100ml

Serum wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

Jego receptura zawiera kompleks substancji aktywnych uważanych obecnie za jeden z najefektywniejszych związków wzmacniających rzęsy, dzięki działaniu na wszystkich fazach życia włosków.

Wzbogacenie preparatu o kwas hialuronowy korzystnie wpływa na poziom nawilżenia rzęs i wygładza ich powierzchnię, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę – stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 3 ml

Nazwa podmiotu wprowadzającego produkt na rynek: Oceanic S.A.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy nakładać preparatu na zaczerwienioną, podrażnioną i uszkodzoną skórę. Jeśli objawy utrzymują się pomimo odstawienia produktu, należy skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku przedostania się preparatu do oka należy obficie i dokładnie przepłukać oczy ciepłą wodą. Z uwagi na brak wystarczających badań, nie należy stosować preparatu w okresie ciąży oraz podczas karmienia piersią. Produkt nie powinien być stosowany podczas chemioterapii oraz przez osoby poniżej 18. roku życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu bezpiecznym i niedostępnym dla dzieci.

Nazwa wymagana przez prawo: Long4Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml

Składniki

Aqua,Pentylene Glycol,Pentaerythrityl Tetraisostearate,Bimatoprost,Hyaluronic Acid,Panthenol,Allantoin,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Disodium Phosphate,Triethanolamine,Methylparaben,Alcohol