Manfoot

złuszczająca maska do stóp męska XL w postaci skarpetek, 1 para

4.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Skarpetki nasączone płynem na bazie silnie działających składników zmiękczających i złuszczających naskórek: kwasu mlekowego, glikolowego i mocznika o...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Manfoot
Manfoot
26 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Manfoot

ID 296593
Skarpetki złuszczające nasączone płynem na bazie silnie działających składników zmiękczających i złuszczających naskórek: kwasu mlekowego, glikolowego i mocznika oraz ekstraktów z owoców cytrusowych. Zakładasz skarpetki na ok. 60 minut, spłukujesz i gotowe. Twardy i zrogowaciały naskórek złuszczy się w ciągu 5-10 dni, pozostawiając skórę zmiękczoną i zadbaną.

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas glikolowy

Testowany dermatologicznie: TAK

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Chronić przed dziećmi, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem

Trwałość od otwarcia: brak

Działanie: Wygładzające, Zmiękczające

Nazwa wymagana przez prawo: Złuszczające skarpetki dla mężczyzn ManFoot rozmiar XL

Pojemność: 1 para

Marka: Manfoot

Składniki

Kwas mlekowy, mocznik, kwas glikolowy, kwas salicylowy, ekstrakty z cytryny, pomarańczy, rooibos, ekstrakt z miodu, allantoina. Zawiera wyciągi roślinne o działaniu łagodzącym, które stymulują odnowę naskórka po zabiegu złuszczania. Produkt przebadany dermatologicznie. Skuteczność potwierdzona w badaniach przeprowadzonych przez niezależne laboratorium pod nadzorem lekarza dermatologa.