Bielenda

224 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Bielenda – znana i lubiana polska marka kosmetyczna

Bielenda to jedna z najbardziej popularnych polskich firm kosmetycznych, obecna na rynku już od prawie 30 lat. Marka Bielenda produkuje najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Od początku swojego istnienia firma łączy siły natury z najnowszymi technologiami, tworząc produkty zapewniające skuteczną, kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną dla skóry pielęgnację.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Bielenda do skóry w każdym wieku

W ofercie marki Bielenda znajdziesz produkty, które pozwolą wydobyć naturalne piękno ze skóry w każdym wieku. Maseczki i kremy do twarzy, bazujące na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych, głęboko nawilżają i odżywiają skórę. Specjalna linia kosmetyków anti-aging Kuracja Młodości, zawierająca naturalne surowce – śluz ślimaka i 24-karatowe złoto – skutecznie ujędrnia i wygładza cerę dojrzałą. Na szczególną uwagę zasługują również naturalne olejki do ciała i twarzy, których bogate formuły mają intensywne właściwości regenerujące.

Kosmetyki do twarzy Bielenda z linii VEGE DETOX

Produkty marki Bielenda nie tylko czerpią z natury, ale też są jej przyjazne. Przykładem jest seria wegańskich kosmetyków VEGE DETOX, spośród których każdy otrzymał certyfikat VIVA! Oznacza to, że wszystkie produkty z tej linii to kosmetyki nietestowane na zwierzętach, które nie zawierają w swoim składzie surowców pochodzenia zwierzęcego ani oleju palmowego.

VEGE DETOX to niezwykła i wyjątkowa linia wielozadaniowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, które bazują na bogactwie cennych składników obecnych w warzywach. Kremy do twarzy Bielenda z tej serii są stworzone z myślą o skórze, na której często odbija się brak snu, stres, zła dieta czy zmęczenie. Zawierają starannie wyselekcjonowane roślinne składniki aktywne o udowodnionej skuteczności działania: ekstrakty, oleje i prebiotyki.

Bielenda – podkłady i bazy pod makijaż

Marka słynie też z produktów, które umożliwiają piękny i naturalnie wyglądający makijaż. Starannie skomponowane formuły baz pod makijaż Bielenda, podkładów do twarzy i rozświetlaczy pozwalają zachować nieskazitelny wygląd skóry przez cały dzień.