null

O marce Shelee

Shelee to świadoma pielęgnacja każdego typu skóry. Łączy w sobie zamiłowanie do czystego piękna i bogactwa natury. Kosmetyki, które oferuje są wegańskie, nietestowane na zwierzętach i oparte na autorskich biofermentach, tworzonych według ściśle strzeżonego know-how.

Biofermenty Shelee to połączenie składników aktywnych z bakteriami probiotycznymi, które w kontrolowanych warunkach zmieniają swoje działanie na mocniejsze i bardziej wielokierunkowe. Niezwykle istotny w ich działaniu jest dobroczynny wpływ na mikrobiom, który decyduje o prawidłowym funkcjonowaniu i wyglądzie skóry. Dodatkowo proces fermentacji minimalizuje potencjał drażniący i jest źródłem zupełnie nowych, bioaktywnych i niezwykle korzystnych związków.

Połączenie tradycji, natury i nauki pozwoliło na wykorzystanie składników aktywnych, które od lat znajdują zastosowanie w tradycyjnym ujęciu pielęgnacji. Dzięki poddaniu ich procesowi fermentacji wydobyto z nich jeszcze większą moc działania. To właśnie dzięki nim kosmetyki Shelee są tak innowacyjne, wszechstronne i skuteczne.

Shelee

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 24
Filtry i sortowanie

Shelee - Innowacja w kosmetyce naturalnej

Shelee to polska marka kosmetyków naturalnych dedykowanych każdemu typowi skóry. Oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, które tworzy w trosce o poszanowanie środowiska. Bogate w składniki aktywne formuły i autorskie biofermenty to główny wyróżnik marki.

Kompleksowa obudowa mikrobiomu

Kosmetyki Shelee koncentrują się na odbudowie mikrobiomu, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania skóry. Dzięki temu przyczyniają się do zwiększenia jej funkcji ochronnych i zapobiegają występowaniu różnych problemów.

Regeneracja naturalnego mikrobiomu to klucz do tego, by cieszyć się zdrową, młodziej wyglądającą i pełną blasku cerą. Regularne stosowanie pozwala uzyskać długotrwałe efekty.

W ofercie marki Shelee znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz żele do higieny intymnej w wersji podstawowej, nawilżającej i przyspieszającej procesy regeneracyjne. W ich składzie znajdują się biofermenty z m.in. takich składników jak: mniszek lekarski, chmiel zwyczajny, pluskwica groniasta, niepokalanek mnisi, szałwia lekarska, koniczyna łąkowa, malwa czarna czy lucerna siewna.

100% bezpieczne płatności

100% bezpieczne

płatności przez payu

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot

także w drogeriach

dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa

od 59 zł dla zalogowanych

darmowa dostawa od 120 zł

darmowy odbiór

W ponad 300 Drogeriach

gwarancja oryginalności

gwarancja

oryginalności