null

O MARCE VITANATIV

Vitanativ Eco Professional to nowa linia kosmetyków do włosów o formułach na bazie wyselekcjonowanych substancji aktywnych i organicznych ekstraktów roślinnych. 

Pomysł na markę zrodził się z 10-letniego doświadczenia włoskiego producenta LINEA ERRE, który dostarczał naturalne i profesjonalne kosmetyki do sieci specjalistycznych sklepów farmaceutyczno-kosmetycznych. We współpracy z bolońskim dostawcą organicznych ekstraktów stworzono kosmetyki, które łączą aptekarski profesjonalizm z naturalnymi składnikami i ekologicznymi opakowaniami.

Włoska marka mocno stawia na ekologię. Kosmetyki są w 100% wegańskie, wyprodukowane i pakowane z udziałem odnawialnych źródeł energii. Opakowania stworzono z myślą o zminimalizowaniu wykorzystania plastiku - są wykonane ze 100% recyklingowanego aluminium oraz papieru z certyfikatem FSC z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Cztery linie produktowe marki VitanatiV to:

  1. Włosy wygładzone - działanie wygładzające, restrukturyzujące i zapobiegające puszeniu się włosów natychmiast po zastosowaniu.
  2. Włosy suche - działanie odżywcze, restrukturyzujące i wzmacniające włosy suche, które często są łamliwe, cienkie i pozbawione gęstości.
  3. Włosy kręcone - absolutnie podkreślone kręcone włosy, od nasady aż po same końce. Lśniące, niepuszące i zdyscyplinowane loki.
  4. Włosy często myte - nawilżone, pełne blasku, puszyste i zregenerowane włosy, bez rozdwajających się końcówek - idealne każdego dnia.

Vitanativ

11 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej