null

O MARCE ZIAJA

Ziaja – marka, którą kochają Polacy

Marki Ziaja nie trzeba przedstawiać żadnemu Polakowi – dziś jej kosmetyki można spotkać w zasadzie wszędzie. Zobacz, jak wyglądała jej historia.

Pierwszy krem z… maszyny do lodów

Historia marki rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to małżeństwo farmaceutów, Zenon i Aleksandra Ziaja, zrobili swój pierwszy krem oliwkowy Ziaja – który zresztą jest produkowany do dziś i stanowi jeden z kosmetycznych hitów marki. Co ciekawe, na początku całą linią technologiczną była… ulokowana w garażu maszyna do lodów – kupiona zresztą za pożyczone pieniądze. Pierwsze kosmetyki ze znakiem Ziaja trafiły do aptek i lokalnych sklepów. Ziaja szybko stała się ulubioną marką kosmetyczną Polaków.

Ziaja

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 249
Filtry i sortowanie

Sekret kosmetyków Ziai? Innowacyjne receptury

Dziś, po 30 latach od powstania, asortyment marki rozszerzył się na tyle, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Ziaja oferuje bowiem całą gamę kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, a także serie specjalistyczne, przeznaczone do użytku w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Koncepcja kosmetyków Ziaja opiera się na dostarczaniu konsumentom produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, przy zapewnieniu ich bezpieczeństwa i skuteczności działania. Sukcesem marki są innowacyjne kosmetyki, których receptury bazują na substancjach aktywnych pochodzących głównie ze źródeł naturalnych. Wysoką jakość produktów gwarantuje wytwarzanie zgodnie ze standardami normy: Dobre Praktyki Produkcji (GMP). Każda receptura przygotowywana jest z wielką starannością, zgodnie z europejskim prawem kosmetycznym.

Ziaja – rodzinna firma z zasadami

Choć nie ulega wątpliwości, że sukces polskiej marki można uznać za spektakularny, nie zmienił on założeń, które jej twórcy obrali na samym początku swojej przygody z produkcją kosmetyków. Ziaja wciąż stanowi firmę rodzinną z całkowicie polskim kapitałem.

Wszystkie preparaty ze znakiem Ziaja są produkowane w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych na obszarze 25 000 m2 w ekologicznej strefie ujęcia wody pitnej na Kaszubach. posiadających własne laboratoria: badawczo-rozwojowe, fizyko-chemiczne, mikrobiologiczne i kontroli jakości.

Boom na kosmetyki Ziai

Choć produkty gdańskiej marki największą popularność zdobyły w rodzimym kraju, nie można nie docenić jej sukcesu na arenie międzynarodowej. Kosmetyki Ziai można dziś kupić w ponad 30 krajach na świecie i to nie tylko w Europie. Sława polskiej marki trafiła bowiem nawet do tak odległych zakątków, jak Wietnam czy Chile.

100% bezpieczne płatności

100% bezpieczne

płatności przez payu

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot

także w drogeriach

dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa

od 59 zł dla zalogowanych

darmowa dostawa od 120 zł

darmowy odbiór

W ponad 300 Drogeriach

gwarancja oryginalności

gwarancja

oryginalności