null

MAKIJAŻ Z MAX FACTOR

Max Factor to marka której misją jest inspirowanie kobiet na całym świecie i podkreślanie prawdziwej, autentycznej głębi ich piękna. Wierzymy, że to życiowe doświadczenia czynią kobiety silniejszymi i piękniejszymi, bez względu na ich wiek, pochodzenie czy wybory, których dokonują.

Max Factor

53 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Max Factor – pierwsze kosmetyki do makijażu na wielkim ekranie

Nazwa Max Factor dziś kojarzy się z jednym – kultową marką kosmetyków do makijażu. To właśnie jej założycielowi zawdzięczamy pojęcie „make-up” i pierwsze łatwe w aplikacji produkty, z których mogły korzystać kobiety, aby podkreślić atuty swojego wyglądu. Jednak zanim Max Factor wprowadził na rynek pierwsze tusze do rzęs ze szczoteczką, łatwe w aplikacji podkłady czy trwałe pomadki do ust, był znany przede wszystkim w świecie wielkiego kina.

Słynny wizażysta i ojciec marki Max Factor – o pełnym nazwisku Maksymilian Faktorowicz – opracowywał kosmetyki do makijażu na potrzeby przemysłu filmowego, za couzyskał nawet statuetkę Oscara. Odpowiadał za wygląd legend srebrnego ekranu w najlepszych czasach Hollywood – swój wizerunek zawdzięczały mu aktorki takie jak Marlene Dietrich czy Ava Gardner.

Kosmetyki do makijażu w stylu glamour

Max Factor uważał, że make-up nie powinien być przywilejem aktorek – jego zdaniem każda kobieta powinna była mieć dostęp do „namiastki czerwonego dywanu”, w postaci wysokiej jakości kosmetyków do makijażu.

Dzięki produktom   klientki mogą poczuć styl glamour na własnej skórze. Najlepszy tusz do rzęs, perfekcyjnie kryjący podkład Max Factor czy puder o efektownym, matowym wykończeniu – każdy z tych kosmetyków oferuje kobietom poczucie klasy i luksusu.

Legendarne kosmetyki Max Factor: tusz do rzęs i podkład do twarzy

Kosmetyki do makijażu Max Factor są na rynku już od ponad 100 lat. Z niektórych produktów korzystamy już od kilku pokoleń – to kultowe produkty, które zrewolucjonizowały branżę kosmetyczną.

Takim kosmetykiem jest bez wątpienia podkład Max Factor w sztyfcie, znany od ponad 70 lat jako Pan Stik. W Hollywood zrobił karierę jako sposób na błyskawiczne nanoszenie poprawek – dziś kobiety kochają go za możliwość łatwej aplikacji nawet w pośpiechu.

Innym przykładem kultowego kosmetyku jest Max Factor Calorie – przez wiele kobiet uznawany za najlepszy tusz do rzęs na rynku. Jego nowatorska formuła i perfekcyjnie ukształtowana szczoteczka są wciąż dostępne w sprzedaży pod nazwą Max Factor 2000 Calorie.