null

O MARCE MAYBELLINE NEW YORK

Witaj w świecie kosmetykow Maybelline New York!

Maybelline New York - kiedyś mały rodzinny biznes, obecnie marka makijażowa #1 na świecie*. Prosto z tętniącej życiem metropolii, miasta, które nigdy nie zasypia i zawsze inspiruje, wywodzi się marka wyjątkowych kosmetyków. To w Nowym Jorku rodzą się trendy, które później naśladuje cały świat. Dlatego marka Maybelline New York jest zawsze w centrum wydarzeń. Doskonałej jakości kosmetyki pozwalają uwolnić wodze fantazji, dać wyraz swojemu indywidualizmowi i czerpać inspiracje zarówno z pokazów mody i z tego, czym żyje nowojorska ulica. Maybelline New York to hołd złożony dziewczynom ponad wszystko ceniącym własny styl!

"Maybelline New York, marka makijażowa numer jeden na świecie w 2020 roku" Źródło: Euromonitor International Limited; Beauty & Personal Care 2021ed, wartość sprzedaży detalicznej, cena sprzedaży detalicznej, wszystkie kanały sprzedaży detalicznej, dane z 2020 roku.

Maybelline New York

67 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Marka Maybelline – ponad 100 lat piękna

Historia kosmetyków do makijażu Maybelline New York sięga 1915 roku. Już wtedy, na początku ubiegłego stulecia, powstała receptura pierwszego na świecie tuszu do rzęs w płynie. Jej autorem był nowojorski chemik Thomas Williams, a składnikami – tlenek węgla i wazelina.

Jak głosi rodzinna legenda, do stworzenia tego kosmetyku skłoniła go… jego siostra Maybel, która poprosiła go o pomoc w oczarowaniu swojego wybranka. Dla upamiętnienia tej uroczej historii, założyciel marki Maybelline zawarł imię siostry w nazwie nowo powstałej firmy. Druga część akronimu nawiązuje do słowa „vaseline”, czyli „wazelina” – bazowy składnik tuszu do rzęs.

Już dwa lata później maskara po raz pierwszy trafiła do sprzedaży, a jej popularność wśród amerykańskich kobiet przerosła oczekiwania założyciela Maybelline. Wkrótce na rynek zostały wprowadzone kolejne rewolucyjne tusze do rzęs, spośród których niektóre wciąż cieszą się powodzeniem klientek. Innowacyjne formuły wydłużające i pogrubiające rzęsy, a także pierwsze wodoodporne tusze Maybelline – to produkty, z którymi zawsze kojarzyć będzie się marka.

Kosmetyki Maybelline New York – nowojorski styl

Maskary Maybelline do dziś uznawane są przez wiele osób za najlepsze tusze do rzęs na rynku. Jednak to nie jedyne kosmetyki do makijażu, za które ceni się tę markę – Maybelline dba o to, by ich oferta była zróżnicowana i pełna innowacyjnych rozwiązań. Firma czerpie inspiracje wprost z tętniącego życiem Nowego Jorku – miasta, w którym rodzą się największe makijażowe trendy.

Klientki zainspirowane kultowym nowojorskim stylem mają do dyspozycji szeroką ofertę trwałych pomadek i błyszczyków do ust, cieni do powiek w najmodniejszych odcieniach czy precyzyjnych eyelinerów. W asortymencie Maybelline nie brakuje też wysokiej jakości kosmetyków do makijażu twarzy – primerów, podkładów, korektorów i pudrów o zaawansowanych formułach. Dzięki bogatej ofercie fanki marki Maybelline mogą swobodnie eksperymentować z produktami, by znaleźć własny, indywidualny styl.