Meliski

pastylki do ssania, 20 szt./1 opak.

13 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Meliski

Wyciąg z ziela melisy (Melissa officinalis) - wspiera utrzymanie pozytywnego nastroju i uczucia odprężenia oraz pomaga zmniejszyć napięcie. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu zdrowego snu.Wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus) - wspiera utrzymanie zdrowego snu.
ID: 420838
Cena jednostkowa: 0,21 zł /1g

Składniki

substancja słodząca: izomalt,wyciąg z ziela melisy,regulator kwasowości: kwas cytrynowy,wyciąg z szyszek chmielu,naturalny aromat cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami,naturalny olejek cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami,substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych. W przypadku jednoczesnego stosowania leków przeciwdepresyjnych należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie zaleca się stosowania przez dzieci do 12 roku życia. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Nazwa wymagana przez prawo: Meliski Suplement diety 20 sztuk