Meridol

pasta do zębów, 75 ml

ID 214463
Cena jednostkowa: 23,99 zł /100ml

9 na 10 osób uskarża się na problemy z dziąsłami. Główną ich przyczyną jest płytka nazębna - miękki, prawie niewidoczny nalot składający się przede wszystkim z bakterii. Nalot ten osadza się i rozwija na powierzchni zębów. Bakterie wytwarzają kwasy, które atakują szkliwo, oraz toksyny, które pod...

Meridol 000000000000214463 000000000000214463 Meridol Higiena > Higiena jamy ustnej > Pasty do zębów
17 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Meridol

9 na 10 osób uskarża się na problemy z dziąsłami. Główną ich przyczyną jest płytka nazębna - miękki, prawie niewidoczny nalot składający się przede wszystkim z bakterii. Nalot ten osadza się i rozwija na powierzchni zębów. Bakterie wytwarzają kwasy, które atakują szkliwo, oraz toksyny, które podrażniają dziąsła i powodują lokalny stan zapalny. Podrażnienie dziąseł może mieć poważne konsekwencje – może prowadzić do zniszczenia tkanki łącznej między zębem a dziąsłem, co skutkuje rozchwianiem zębów, a nawet ich wypadaniem. Systematyczne czyszczenie zębów przy użyciu odpowiednich preparatów pozwala w sposób łatwy i skuteczny zapobiegać problemom z dziąsłami. Pasta do zębów meridol® to doskonały szwajcarski produkt, opracowany w laboratoriach firmy GABA – producenta m.in. preparatów elmex®, stworzony specjalnie dla osób mających problemy z dziąsłami. Pasta do zębów meridol® zawiera unikalne połączenie aminofluorku i fluorku cynawego, dzięki któremu: · zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej · hamuje tworzenie się nowej płytki nazębnej · hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za zapalenie dziąseł· zapewnia długotrwała ochronę przed próchnicą Preparaty meridol® przeznaczone są do codziennej higieny jamy ustnej w wypadku:· podrażnienia dziąseł (krwawienia, obrzęki)· intensywnego tworzenia się płytki nazębnej · trudności z utrzymaniem higieny jamy ustnej (częściowe protezy, korony, mosty)

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml

Nazwa wymagana przez prawo: MERIDOL PASTA 75ML

Składniki

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Silica Dimethyl Silylate, Hydroxyethylcellulose, Cocomidopropyl Betaine,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Gluconate, Limonene, PEG-3 Tallow Aminopropylamine, Olaflur, Stannous Fluoride, Saccharin, Hydrochloric Acid, Potassium Hydroxide, Cl 74160 .

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
17 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności