null

ORZEŹWIAJĄCO PROSTE

Żyjemy w świecie nieskończonych możliwości, jednak wszechobecny chaos, w sieci i poza nią, sprawia, że tęsknimy za prostotą w naszym życiu.

Świeże i proste kompozycje zapachowe MEXX to współgrające z Tobą antidotum na wyzwania współczesnego świata. W MEXX dążymy do tego, aby Twoje życie stało się proste. Wszystko zaczyna się od zapachu.

W tym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczące budowania marki, dzięki którym każde działanie pod szyldem MEXX będzie odzwierciedleniem naszego unikalnego stylu. Stwórzmy coś wyjątkowego.

Mexx

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 32
Filtry i sortowanie

Od ubrań po perfumy – jak powstała marka Mexx?

Marka Mexx to efekt fuzji dwóch holenderskich firm – Moustache i Emanuelle – tworzących modę męską i damską. To stąd wzięła się też sama nazwa marki – M od Moustache + E od Emanuelle + XX symbolizujące dwa całusy. Choć początkowo asortyment Mexx obejmował jedynie designerskie ubrania, bardzo szybko rozszerzył się o obuwie, biżuterie i wreszcie o perfumy damskie i męskie, które w bardzo krótkim czasie stały się sprzedażowym hitem. Dziś zapachy Mexx są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie i w każdym z nich cieszą się wianuszkiem wiernych fanów, którzy doceniają w nich przede wszystkim świeżość kompozycji i łatwą dostępność.

Czym pachnie Mexx?

Perfumy Mexx kojarzą się od razu z młodzieńczą siłą i witalnością – a inspiracją ich twórców są wielkie aglomeracje miejskie, które nigdy nie śpią i są pełne życia i energii niezależnie od pory dnia. Kompozycje tworzone przez perfumiarzy marki, wśród których warto wymienić tak topowe nazwiska, jak Benoist Lapouza czy Nathalie Lorson, skupiają się zatem na orzeźwiających i świeżych akordach nawiązujących do luźnego, miejskiego stylu. W zapachach Mexx wyczujesz przede wszystkim ożywcze cytrusy, subtelną słodycz kwiatów i niosące ukojenie akordy wodne.

Damskie i męskie perfumy Mexx zachwycają również samymi flakonikami, które idealnie pasują do całej koncepcji. Celujące w minimalizm, pozbawione zbędnych zdobień buteleczki doskonale komponują się z intensywnymi, energetyzującymi barwami oraz z prostym logo marki.

Perfumy Mexx – dla niej i dla niego

W asortymencie perfum Mexx odnajdzie się każdy, kto cieszy się życiem i lubi, gdy wokół dużo się dzieje – niezależnie od płci, gdyż dostępne są kolekcje męskie i damskie. Świeże, przepełnione życiowym optymizmem kompozycje zapachowe Mexx doskonale sprawdzają się na co dzień, jak i na specjalne okazje. Co więcej, w ofercie znajdziesz nie tylko wody perfumowane i toaletowe, ale także dezodoranty, balsamy do ciała i żele pod prysznic o pasującym zapachu – stosuj je w komplecie, a ulubiony zapach zostanie z Tobą na dłużej!