Miralo

suplement diety, 10 kaps./ 1 opak.

17 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Miralo

Melisa:
- Wspomaga uspokojenie
- Wzmacnia opanowanie
- Wpływa na zmniejszenie rozdrażnienia

Ashwagandha:
- Podnosi odporność na stres
- Pomaga zachować stabilność emocjonalną
- Pomaga ochłonąć po stresujących zdarzeniach

Szafran Safr'Inside:
- Poprawia nastrój
- Pomaga utrzymać stan odprężenia
- Przyczynia się do równowagi emocjonalnej
ID: 420559
Cena jednostkowa: 0,11 zł /1g

Składniki

ekstrakt z ashwagandhy (Withania somnifera),ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis),otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza,substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna,fosforany wapnia (fosforan diwapniowy),ekstrakt ze znamion słupka szafranu (Crocus sativus),substancja glazurująca: talk,substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Ostrzeżenia i dodatkowe informacje: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ze względu na zawartość ashwagandhy produkt może nasilać działanie alkoholu. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji._Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia._Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące oraz osoby przyjmujące środki uspokajające stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ashwagandhy produkt może nasilać działanie alkoholu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych. Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Dawkowanie: 1 raz dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.
Nazwa wymagana przez prawo: Miralo Suplement diety 10 sztuk