Mixa Optymalna Tolerancja

mleczko do demakijażu dla skóry wrażliwej, 200 ml

25 99
DODANO
Produkty do twarzy Garnier, L'Oréal Paris, Mixa - drugi, tańszy produkt -60%. Miksuj dowolnie między markami!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Mixa Optymalna Tolerancja

Mleczko do Demakijażu Mixa Optymalna Tolerancja to lekka emulsja, która umożliwia skuteczny demakijaż w łagodny sposób bez konieczności pocierania. Dzięki temu idealnie odpowiada na potrzeby skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej, ze skłonnościami do reakcji alergicznych. Zawarty w formule olejek delikatnie i łatwo usuwa makijaż. Skóra jest perfekcyjnie oczyszczona nawet z najdrobniejszych śladów makijażu. Zostaje złagodzona i nawilżona, dzięki czemu jest miękka i elastyczna. Mleczko wzbogacone jest w wodę termalną i nawilżającą glicerynę. Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Tolerancja przetestowana na skórze wrażliwej. Hipoalergiczny. Bez alkoholu etylowego.
ID: 254315
Cena jednostkowa: 13,00 zł /100ml

Składniki

880300 9 - INGREDIENTS: Aqua/ Water, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Dipropylene Glycol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Parfum/ Fragrance (F.I.L B245552/1).

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Podmiot odpowiedzialny: L'Oreal Polska Sp.zo.o
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie połykać, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Kojące, Nawilżające
Nazwa wymagana przez prawo: Mixa Mleczko do demakijażu Optymalna tolerancja 200 ml
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Wrażliwa