MyRoys

zestaw: silikonowa łyżeczka, 1 szt. + widelczyk Niebieski, 1 szt.

32 90
DODANO
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o MyRoys

Kolekcja artykułów kuchennych MYROYS ułatwia i uprzyjemnia naukę jedzenia maluszków. Produkty do karmienia są kolorowe, wygodne i bezpieczne. W trosce o dobro maluszków produkty do karmienia zostały wykonane w 100% z silikonu LFGB, który jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska.

Silikonowa łyżeczka i widelczyk pomagają rozwijać umiejętności motoryczne u dzieci. Miękki silikonowy materiał z przeznaczeniem do kontaktu z żywnością jest niezwykle delikatny dla dziąseł i ząbków, a specjalne stopery stanowią bezpieczeństwo przed zakrztuszeniem.

• Zestaw sztućców wykonany z miękkiego i bezpiecznego dla maluszków silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
• Materiał wolny od BPA.
• Łyżeczka i widelczyk posiadają stopery stanowiące zabezpieczenie przed zakrztuszeniem.
• Długość łyżeczki: 8,5 cm
• Długość widelczyka: 8,5 cm
• Produkt pomaga rozwijać umiejętności motoryczne.
• Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia.

Czyszczenie i pielęgnacja: Silikonowa łyżeczka oraz widelczyk nadają się do mycia w zmywarce. Można je myć również ręcznie za pomocą miękkiej gąbki i łagodnego detergentu, następnie należy je opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Ostrzeżenie: Produkt nie jest przeznaczony do zabawy przez dzieci. Produkt przeznaczony do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. Niemowlęta i dzieci nigdy nie powinny być zostawiane same z produktami do karmienia. Należy sprawdzić produkt przed każdym użyciem. Zaprzestać korzystania w przypadku uszkodzenia.

ID: 63332505

Składniki

silikon