Nacomi Activator

aktywator do glinek i masek sypkich, 200 ml

18 99
DODANO
Wybrane marki - drugi, tańszy produkt -60%. Miksuj dowolnie w ramach marki!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Nacomi Activator

Jako kosmetyki naturalne, glinki i sypkie maseczki zawierają mnóstwo dobroczynnych substancji. Aktywator wzmacnia działanie glinek oraz masek sypkich transportując ich cenne składniki w głąb skóry.

Zawarty w aktywatorze kwas hialuronowy, ekstrakt z aloesu oraz D-panthenol działają kojąco i dbają o nawilżenie skóry.

Skład i właściwości

Kwas hialuronowy:  Kwas hialuronowy połączony z hydrolizowanymi glikozaminoglikanami transportuje składniki aktywne w głąb skóry, aby dogłębnie ją odżywić i nawilżyć. Kwas hialuronowy dodatkowo podnosi poziom nawilżenia skóry zmniejszając widoczność zmarszczek i dając efekt bardziej sprężystej, jędrnej i zdrowej skóry.

Ekstrakt z aloesu:  Naturalny ekstrakt z aloesu głęboko nawilża skórę przynosząc jej ukojenie i wspomagając jej regenerację. Działa wygładzająco i przeciwdziała starzeniu się skóry.

D-panthenol:  D-panthenol doskonale nawilża skórę sprawiając, że staje się miękka i elastyczna. Ma działanie łagodzące i wpływa korzystnie na regenerację skóry.

Jak używać? Po wsypaniu do czystego naczynia odpowiedniej ilość glinki lub maseczki w proszku (zgodnie z opisem na opakowaniu) należy dodać do niej aktywator. Ilość aktywatora powinna być taka, aby po zmieszaniu maska miała konsystencję gęstego błota. Lepiej zacząć od mniejszej ilości aktywatora i w razie potrzeby stopniowo dodawać go więcej. Zbyt rzadka maska spłynie z twarzy przez co nie spełni swojej funkcji. Powstałą maskę należy nałożyć na skórę i poczekać do wyschnięcia. Po upływie czasu określonego na opakowaniu maseczki (glinki lub maski sypkiej) należy zmyć maseczkę z twarzy. Ciekawostki Czy wiesz, że działanie kwasu hialuronowego zależy od rozmiaru jego cząsteczek? Cząsteczki wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego, ze względu na duży rozmiar, nie są w stanie przeniknąć w głąb skóry. Zamiast tego, intensywnie nawilżają jej zewnętrzne warstwy i tworzą na nich warstwę ochronną, która chroni naskórek przed działaniem czynników zewnętrznych i utratą wody (TEWL-Transepidermal Water Loss). Tak nawilżona skóra staje się bardziej napięta, a zatem i jędrniejsza. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy ułatwia transport substancji odżywczych, minerałów oraz witamin w głąb skóry. Dzięki temu, że jego cząsteczki mają niewielki rozmiar, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika do głębszych warstw skóry zapewniając jej dogłębne nawilżenie i odżywienie. Wpływa korzystnie na właściwe funkcjonowanie skóry. Zwiększa elastyczność skóry i powoduje wyraźną redukcję zmarszczek sprawiając, że skóra wygląda znacznie młodziej. Aktywator do glinek i masek sypkich zawiera zarówno nisko jak i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, dzięki czemu działa on na różnych poziomach skóry zapewniając jej wszystkie korzyści płynące z jego zastosowania.

ID: 300145
Cena jednostkowa: 7,60 zł /100ml

Składniki

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hyaluronic Acid, Glycerin, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol.

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas hialuronowy, Aloes
Dzień/Noc: Dzień i noc
Wiek: Uniwersalny
Pojemność: 200 ml
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Sposób użycia: Aktywator używamy do glinek i masek algowych
Rodzaj: Naturalne
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Kojące
Przeznaczenie: TWARZ
Nazwa wymagana przez prawo: NACOMI AKTYWATOR DO GLINEK I MASEK ALGOWYCH 200ML
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Tłusta