Nacomi Jojoba Oil

olej jojoba do twarzy, ciała i włosów dla skóry suchej, mieszanej i trądzikowej, 50 ml

16 49
DODANO
Naturalna pielęgnacja do -50%
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Nacomi Jojoba Oil

Naturalny olejek jojoba Nacomi rozwiązuje wiele problemów skórnych, ale najwięcej zawdzięczają mu kobiety ze skórą problematyczną. Jeśli masz skórę mieszaną, doskonale wiesz, jak trudno dobrać pielęgnację łączącą potrzeby przetłuszczającej się strefy T i suchych policzków. Jeżeli pielęgnujesz skórę tłustą, pewnie szukasz kosmetyku o równoległym działaniu matującym i nawilżającym.

Nierafinowany olej jojoba Nacomi dopasowuje swoje działanie do rodzaju skóry, dlatego może jednocześnie regulować nadmierne wydzielanie sebum w kłopotliwej strefie T, jak i intensywnie nawilżać policzki. Działanie nawilżające oleju jojoba wzmacnia skwalen, który zmniejsza ilość wody uciekającej z naskórka.

Jeśli chcesz stosować olej jojoba do twarzy, wmasuj codziennie wieczorem kilka kropel w skórę po zaaplikowaniu kremu. Możesz też dodać olejek do ulubionego kosmetyku. Do zadań oleju należy także zwalczanie łupieżu – w tym celu wmasuj go w skórę głowy na 30 minut przed myciem włosów.

Naturalne olejki Nacomi w Hebe są sprzedawane w małych ciemnych buteleczkach, które nie przepuszczają światła do produktu, chroniąc go przed utratą cennych właściwości.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

ID: 259019
Cena jednostkowa: 32,98 zł /100ml
Olej jojoba – właściwości i zastosowanie
Tak naprawdę jest woskiem, który w temperaturze pokojowej przyjmuje płynną postać – olej jojoba (wym. żożoba lub chochoba) pozyskuje się z krzewu simondsji kalifornijskiej i jest chętnie stosowany w kosmetyce. Posiada wysoką biozgodność ze skórą, dlatego szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Na co jest dobry olej jojoba?
Czytaj całość

Składniki

100% naturalny produkt olej jojoba

Informacje dodatkowe

Top składniki: Olej jojoba
Pojemność: 50 ml
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Testowany dermatologicznie: TAK
Opakowanie: Opakowanie szklane
Nazwa wymagana przez prawo: NACOMI OLEJ JOJOBA 100% 50 ML