Nacomi

peelingująca rękawica do kąpieli i masażu, 1 szt.

3.6
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Rękawica Hammam Co to jest? Kessa Hammam to peelingująca rękawica. Wykorzystywana jest samodzielnie lub w rytuale Hammam. Skład i Właściwości: Ta wykonana z naturalnego lnu (70%) i bawełny (30%) rękawica posłuży nam między innymi do wykonania zabiegu Hammam.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Nacomi
Nacomi
20 99
Regularna cena bez promocji: 20,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Nacomi

ID 277283
Rękawica Hammam Co to jest? Kessa Hammam to peelingująca rękawica. Wykorzystywana jest samodzielnie lub w rytuale Hammam. Skład i Właściwości: Ta wykonana z naturalnego lnu (70%) i bawełny (30%) rękawica posłuży nam między innymi do wykonania zabiegu Hammam. Nasza rękawica pomoże uporać się z cellulitem, pomaga złuszczać i masować skórę a także usuwa obumarły naskórek. Jak używać? Rękawicą nie powinno się masować ciała zbyt mocno w miejscach bardziej wrażliwych. Po zmoczeniu ciała powinniśmy okrężnymi ruchami masować ciało, podczas masażu możemy zauważyć złuszczający się naskórek co jest normalną sytuacją. Rękawice firmy Nacomi można maximum 2 razy w tygodniu podczas wieczornej kąpieli. Po każdym zastosowaniu należy wymyć rękawicę i dać jej spokojnie wyschnąć do następnego masażu. Ciekawostki: W domowym spa używamy rękawicę Hammam do zabiegu marokańskiego Hammam. Zabieg wykonuje się w połączeniu z czarnym mydłem – Savon noir , Glinką Ghassoul oraz Olejem Arganowy.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 szt.

Trwałość od otwarcia: 15 mies.

Testowany dermatologicznie: Tak

Nazwa wymagana przez prawo: NACOMI RĘKAWICA DO MASAŻU KESSA

Składniki

Len (70%) i bawełna (30%)