Nature's Finest Detox Belly Burn

suplement diety, 125 g

122 68
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 2-5 dni robocze
Do domu: 2-5 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Nature's Finest Detox Belly Burn

EFEKTY UDOWODNIONE KLINICZNIE: Opatentowana formuła Neopuntia™ zwiększa eliminację tłuszczu o 27%* i wspomaga odchudzanie. Działa w 2 krokach: Usuwa toksyny & zwiększa eliminację tłuszczu. Potrójny moc detoksu: ostropest plamisty, karczochy i chlorella. Wspomaga potencjał oczyszczający wątroby. Błonnik pochłania niestrawione tłuszcze i cukry. 28%* niestrawionego tłuszczu łączy się z Neopuntia™. Stymuluje metabolizm i wspiera układ trawienny. Pomaga schudnąć. Pomaga utrzymać zdrową wagę.
ID: 56463907
Cena jednostkowa: 0,98 zł /1g
Odblokowanie tajemnic odchudzania: Kompleksowe podejście

Dążenie do szczuplejszego, zdrowszego ciała to podróż, w którą wyrusza wielu z nas. Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów i centymetrów często skłania nas do stosowania różnych diet, ćwiczeń fizycznych i suplementów diety. W tym artykule zagłębimy się w świat odchudzania, koncentrując się na całościowych podejściach, które nie tylko umożliwiają utratę wagi, ale także pomagają na typowe bolączki, które pojawiają się w trakcie odchudzania. Przedstawimy również dwa suplementy diety, Triple Blocker PRO i Night Fatburn Extreme, które mogą być cennymi sprzymierzeńcami w procesie odchudzania.

Czytaj całość

Składniki

maltodekstryna, Neopuntia (opuncja (Opuntia ficus-indica)), chlorella w proszku (Chlorella vulgaris), naturalny smak pomarańczowy, stabilizator: celuloza, wyciąg z ostropestu plamistego (Silybum marianum L.), wyciąg z karczocha (Cynara scolymus L.), substancja słodząca: glikozyd stewiolowy.