Nature's Finest Night Fatburn Extreme

suplement diety wspomagający odchudzanie, 125 g

124 58
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 2-5 dni robocze
Do domu: 2-5 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Nature's Finest Night Fatburn Extreme

Opatentowana formuła Morosil® z wyciągiem z waleriany i L-karnityną. Udowodniono klinicznie, że pomaga zredukować masę ciała*. Zmniejsza obwód talii*. Obniża BMI* i poprawia figurę. Wspomaga odprężenie i pomaga łatwiej zasnąć. Pomaga utrzymać wysoką jakość snu przez całą noc.
ID: 56463915
Cena jednostkowa: 1,00 zł /1g
Odblokowanie tajemnic odchudzania: Kompleksowe podejście

Dążenie do szczuplejszego, zdrowszego ciała to podróż, w którą wyrusza wielu z nas. Chęć zrzucenia zbędnych kilogramów i centymetrów często skłania nas do stosowania różnych diet, ćwiczeń fizycznych i suplementów diety. W tym artykule zagłębimy się w świat odchudzania, koncentrując się na całościowych podejściach, które nie tylko umożliwiają utratę wagi, ale także pomagają na typowe bolączki, które pojawiają się w trakcie odchudzania. Przedstawimy również dwa suplementy diety, Triple Blocker PRO i Night Fatburn Extreme, które mogą być cennymi sprzymierzeńcami w procesie odchudzania.

Czytaj całość

Składniki

Night FatBurn Extreme – suplement diety z substancją słodzącą maltodekstryna, substancja słodząca erytrytol, Morosil® (czerwona pomarańcza (Citrus sinensis (L.) Osbeck)), naturalny smak cytrynowy (3%), stabilizator: celuloza, L-karnityna, wyciąg z kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis L.), substancja słodząca glikozyd stewiolowy.