Neess

akrylożel budujący i przedłużający płytkę paznokci light pink, 15 g

Przeczytaj więcej o Neess

Akrylożel Neess to innowacyjna i nowoczesna formuła, która łączy w sobie trwałość akrylu i elastyczność żelu. To nowatorskie podejście pozwoliło uzyskać wyjątkowy i efektywny produkt, dzięki któremu przedłużanie paznokci stało się łatwe, proste i przyjemne, a co najważniejsze – jest to rozwiązanie dostępne nie tylko dla profesjonalnych stylistek.

Akrylożel Neess świetnie sprawdzi się do wykonywania manicure również w warunkach domowych. Dlaczego praca z akrylożelem jest łatwiejsza i bardziej przystępna niż z innymi produktami? Najważniejszą zaletą jest to, że budowa i konsystencja akrylożelu pozwalają na jego pełną kontrolę. Jego plastyczność daje Ci tyle czasu, ile potrzebujesz na uformowanie kształtu paznokcia.

Koniec ze stresem i pospiesznie wykonanym manicure!

Od teraz możesz dowolnie przedłużać i modelować swoje paznokcie. Jako bazę pod akrylożel rekomendujemy naszą Extremely Hard Base.

ID: 423841
Cena jednostkowa: 3,00 zł /1g

Składniki

Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, Polymethyl methacrylate, Dimethicone, Cellulose Acetate Butyrate, Microcrystalline Wax, CI 15850, CI 73360, CI 77007, CI 77266, CI 77491, CI 77492, CI 77891.