Neomag Slim

suplement diety, 50 tabl./1 opak.

24 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Neomag Slim

Magnez, Witamina B6, Wyciąg z nasion koli błyszczącej, Wyciąg z liści Gymnema sylvestre.Magnez oraz witamina B6 wspierają funkcjonowanie układu nerwowego, przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucie zmęczenia i znużenia. Dodatkowo również przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych.Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz utrzymaniu równowagi elektrolitowej.Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej oraz prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.Wyciąg z nasion koli błyszczącej (Cola nitida) wspiera proces odchudzania i spalania tłuszczu.Wyciąg z liści Gymnema sylvestre wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Pomaga kontrolować prawidłową wagę ciała. Wspiera kontrolę apetytu i przyczynia się do zmniejszenia apetytu. Wspiera prawidłowy metabolizm tłuszczów.
ID: 420839
Cena jednostkowa: 0,48 zł /1g

Składniki

węglan magnezu,substancja wypełniająca: celuloza,wyciąg z nasion koli błyszczącej,wyciąg z liści Gymnema sylvestre,substancja wypełniająca: fosforany wapnia,substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych,barwnik: węglan wapnia,substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza,chlorowodorek pirydoksyny,substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Zawiera kofeinę (5 mg)._Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.__Przeciwwskazania:_uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także nadwrażliwych na działanie kofeiny. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innymi składnikami o podobnym działaniu.
Rodzaj: tabletki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Nazwa wymagana przez prawo: Neomag Slim Suplement diety 50 sztuk