NeoMag Skurcz Mus

tabletki musujące, 20 szt./1 opak.

25 49
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o NeoMag Skurcz Mus

Składniki suplementu diety pomagają:.- w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.- w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i kwasowo-zasadowej.- w prawidłowej syntezie białka.- w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Magnez oraz potas pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej oraz pomaga w prawidłowej syntezie białka.L-karnityna ograniczy związek chemiczny występujący w mięśniach.
ID: 390794
Cena jednostkowa: 0,32 zł /1g

Składniki

regulatory kwasowości: kwas cytrynowy oraz węglany sodu,cytrynian potasu,substancja wiążąca: sorbitole,glukoza,węglan magnezu,L-winian,L-karnityny,aromat,glukonian cynku,substancja wiążąca: glikol polietylenowy,substancja słodząca: sacharyny,barwnik: ryboflawiny,chlorowodorek pirydoksyny

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny skonsultować możliwość stosowania preparatu z lekarzem.
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Rodzaj: tabletki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Przechowywanie leku: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia
Nazwa wymagana przez prawo: NeoMag skurcz mus Tabletki musujące Suplement diety 20 sztuk