Neonail Nail Drill NN S12

frezarka do paznokci, 1 szt.

249 00
DODANO
Wakacyjny niezbędnik! Ponad 2 500 produktów w supercenach
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Neonail Nail Drill NN S12

Idealny kształt płytki, perfekcyjnie wycięte skórki i dokładnie zdjęty lakier hybrydowy? To możliwe, dzięki tej frezarce do paznokci.

Wykorzystuj ją podczas zabiegów manicure i pedicure, a Twoja praca stanie się jeszcze bardziej komfortowa i skuteczna – dodatkowo idealnie sprawdza się do masy akrylowej oraz żelowej. Frezarkę możesz użyć zarówno w domowym zaciszu jak i gabinecie kosmetycznym.

Za co pokochasz frezarkę? 

1. Wygodę podczas użytkowania: obroty, które dostosujesz przy pomocy regulatora, maksymalna prędkość obrotu wynosi 30000 rpm.

2. Innowacyjne rozwiązania: zmianę kierunku obrotów w prawo lub w lewo, włączenie urządzenia przy użyciu przełącznika lub przycisku nożnego, proste montowanie frezów – wystarczy przekręcić ruchomą część rączki w lewą stronę, wyjąć frez, włożyć kolejny i przekręcić w prawo.

3. Minimalistyczny design: mała, zgrabna frezarka nie zajmuje wiele miejsca, urządzenie jest bardzo estetyczne, posiada designerski wygląd.

Działanie urządzenia w kilku krokach:

1. Podłącz rączkę frezarki do wtyczki w urządzeniu.

2. Włącz frezarkę używając przełącznika ON/OFF lub Foot.

3. Zmień kierunek obrotu przy pomocy przełącznika FWD/REV.

4. Ustaw prędkość obrotu regulatorem MIN/MAX.

Dane:

Płynna regulacja obrotów w zakresie od 0-30 tys. obrotów, ergonomiczna obudowa, dwa kierunki obrotów – lewe i prawe, włącznik pedałem nożnym i w bazie, wykonana z najwyższej jakości materiałów, intuicyjna obsługa, system ochronny – przeciwprzepięciowy, 2 miejsca na rączkę - na frezarce i podstawce, frezy diamentowe wysokiej jakości wraz z cylinderkami ściernymi do pedicure, dzięki nakładkom, które doskonale ścierają, praca z nim jest łatwa i przyjemna.

Parametry:

Moc: 12 W, zasilanie: 220-240 V / 50 - 60Hz, waga urządzenia: 630 g, wymiary urządzenia: 117 x 154 x 72 mm, waga rączki: 130 g, długość rączki: 131 mm. max. obrotowy: 30000 rpm

Komplet 6 frezów + 6 nakładek:

Kamień stożkowy - wykorzystywany do piłowania i skracania oraz usuwania skórek. Delikatne i średnie ostrza wykorzystywane są do czyszczenia spodu akrylowych i żelowych paznokci. Stożki zwężające się ku dołowi mogą być stosowane przy bardzo krótkich paznokciach.

Frez metalowy kulkowy - służy do usuwania skórek z wału paznokciowego.

Kamień tarczowy - stosowany jest przy kształtowaniu końca paznokci naturalnych i sztucznych.

Kamień walcowy - używany głównie na powierzchni paznokcia. Średnie i ostre frezy wykorzystywane są do spiłowywania starej masy akrylowej i żelowej, w trakcie przygotowywań do dopełniania lub modelowania nowego paznokcia z masy.

Frez metalowy walcowy - służy do usuwania zrogowaciałej skóry stóp i rąk.

Mandrel - nośnik na nakładki papierowe.

Nakładki papierowe - stosowane do pedicure, w łatwy sposób usuwają zrogowaciały naskórek. Służą również do ściągania lakieru hybrydowego.

ID: 425312