Neonail

stempel do zdobienia paznokci, 1 szt.

19 99
DODANO
Wakacyjny niezbędnik! Ponad 2 500 produktów w supercenach
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Neonail

Jeśli chcesz ozdabiać swoje paznokcie metodą stampingu, będzie Ci potrzebne kilka produktów, które Ci to ułatwią. To dzięki nim w mgnieniu oka wykonasz przepiękne wzory, które przyciągną wzrok – jednym z nich jest stempel ze zdrapką!

Dlaczego warto się na niego zdecydować?

To stempel, który jest łatwy i szybki w użyciu. Praca z tym produktem jest naprawdę bezproblemowa, dlatego każdy sobie poradzi z wykonywaniem manicure metodą stampingu. Jest to najwyższa jakość, ponieważ miękka silikonowa końcówka świetnie transferuje wzory. Do stempla dołączony jest scrapper, który pomaga usunąć nadmiar żelu z metalowej płytki. Stempel jest zabezpieczony plastikową pokrywką, która zabezpiecza silikonową końcówkę przed uszkodzeniem.

ID: 474520
Cena jednostkowa: 0,50 zł /1g

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: 1. Delikatnie zmatowić paznokieć polerką, usunąć powstały pył, następnie przemyć Cleanerem. 2. Nałożyć cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED/UV według tabeli . 3. Nałożyć warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze i utwardzić w lampie LED/UV według tabeli (im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania). Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć. 4. Nalożyć niewielką ilość Stamping gel na wybrany wzór blaszki i za pomocą zdrapki ściągnąć nadmiar produktu. 5. Za pomocą silikonowego stempla odbić wybrany wzór na płytce paznokcia, utwardzić w lampie LED/UV według tabeli. 6. Nałożyć warstwę HARD TOP dla zabezpieczenia stylizacji. 7. Utwardzić w lampie LED/UV według tabeli po czym przemyć Cleanerem. Stempel należy czyścić specjalnie do tego przystosowaną rolką/ papierem samolepnym, odciskając pozostałości Stamping żelu. Do czyszczenia stempla nie należy używać cleaner`a czy acetonu, aby powierzchnia odbijania nie uległa zniszczeniu. Blaszki oraz scrapper można czyścić przy użyciu cleaner`a.