Nivea Pearl & Beauty

antyperspirant damski w kulce, 50 ml

16 49
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Nivea Pearl & Beauty

Delikatny i niezawodny NIVEA Pearl&Beauty Ten antyperspirant w kulce łączy w sobie niezawodną ochronę z delikatną pielęgnacją. Innowacyjna formuła NIVEA Pearl & Beauty sprawia, że możesz stosować go w codziennej pielęgnacji, także po goleniu i depilacji. Antyperspirant w kulce NIVEA pozostawia skórę suchą, aksamitnie gładką i przyjemnie pachnącą. NIVEA Pearl & Beauty – dlaczego warto? Najlepszy antyperspirant w kulce nie tylko chroni przed potem, ale też łagodnie pielęgnuje skórę. NIVEA Pearl & Beauty to: ● formuła z wyciągiem z pereł, która sprawia, że skóra pod pachami jest gładka i zadbana; ● 48-godzinna ochrona przed poceniem się i delikatna pielęgnacja NIVEA; ● antyperspirant w kulce idealny po goleniu i depilacji; ● bezpieczna formuła bez alkoholu i barwników; ● produkt przetestowany dermatologicznie.
ID: 302177
Cena jednostkowa: 32,98 zł /100ml

Składniki

Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, Hydrolyzed Pearl,PerseaGratissimaOil,Trisodium EDTA, BHT, Geraniol, Benzyl Alcohol.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 50 ml
Podmiot odpowiedzialny: Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Tylko do użytku zewnętrznego.
Cechy produktu: Gładkie i zadbane pachy - dzięki wyciągowi z pereł_48-godzinna ochrona przed poceniem się i delikatna pielęgnacja NIVEA_Idealny po goleniu i depilacji_Nie zawiera alkoholu i barwników_Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie
Dla kogo: Damskie
Opakowanie: Opakowanie szklane
Nazwa wymagana przez prawo: Nivea Pearl & Beauty Antyperspirant Roll ON 50 ml