Nivea Pearl & Beauty

antyperspirant damski w sprayu, 150 ml

14 49
DODANO
Szaleństwo zakupów! Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem SZALENSTWO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Nivea Pearl & Beauty

NIVEA Pearl and Beauty w sprayu to odpowiedź na potrzeby wrażliwej skóry kobiet. Dzięki formule z wyciągiem z pereł to idealny antyperspirant na podrażnione pachy. Regularne stosowanie wyrównuje koloryt skóry pod pachami, sprawia, że delikatna skóra jest gładka, sucha i nawilżone. Skuteczny, damski antyperspirant po goleniu NIVEA Pearl and Beauty z wyciągiem z pereł to niezawodna 48-godzinna ochrona antyperspirantu i delikatna pielęgnacja. Dzięki temu możesz go bezpiecznie stosować również po depilacji i goleniu. Ten antyperspirant NIVEA wyróżnia również kobiecy, przyjemny zapach, który towarzyszyć Ci będzie przez wiele godzin po aplikacji. NIVEA Pearl&Beauty - dlaczego warto? Damski antyperspirant w sprayu Pearl Beauty to: ● skuteczna ochrona i piękne pachy przez cały dzień; ● łagodny antyperspirant po goleniu i depilacji; ● bezpieczna, przebadana dermatologicznie formuła bez alkoholu i barwników.
ID: 218711
Cena jednostkowa: 9,66 zł /100ml

Składniki

Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Parfum, Hydrolyzed Pearl, Talc, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Geraniol, Benzyl Alcohol.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 ml
Podmiot odpowiedzialny: Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Ostrzeżenia: Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie.
Dla kogo: Damskie
Nazwa wymagana przez prawo: Nivea Pearl & Beauty Antyperspirant Spray 150ml