Nivea Derma Protect

antyperspirant w sprayu damski, 150 ml

18 99
DODANO
Tylko dziś w Aplikacji! Dodatkowy rabat -10% na wszystko przy zakupach za min. 129zł* Użyj kodu: APP10 *Obowiązują wykluczenia Hebe Partner.
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Nivea Derma Protect

Zatrzymaj głos, który mówi, że nie jesteś w stanie i poczuj pełną kontrolę z z nowym antyperspirantem w spray'u NIVEA Derma Dry Control. Zapewnia ekstremalną, 96-godzinną ochronę przed potem, Derma Dry Control chroni przed wilgocią i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Dzięki wspaniałej kompozycji zapachu białych kwiatów i owoców przypadnie każdemu do gustu. Formuła z technologią DermaDry chroni skórę, zapewniając uczucie miękkiej i gładkiej skóry bez podrażnień. Zawiera mleczan, który wspomaga naturalne nawilżanie skóry. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu NIVEA jest liderem na światowym rynku produktów do pielęgnacji skóry. Nasi naukowcy pracują intensywnie, aby dostarczać wysokiej jakości, zatwierdzone dermatologicznie produkty, które odpowiadają różnym typom skóry i spełniają wszystkie Twoje potrzeby w zakresie pielęgnacji.
ID: 430254
Cena jednostkowa: 12,66 zł /100ml

Składniki

Butane, Isobutane, Propane, Aluminum Chlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Dicaprylyl Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Lactate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Propylene Carbonate, Disteardimonium Hectorite, Aqua, Tocopherol, Parfum

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie tempe ratury przekraczającej 50 °C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. Unikać długotrwa łego rozpylania i bezpośredniego wdychania.
Cechy produktu: 96-godzinna ochrona przed poceniem_Technologia DermaDry, która chroni skórę przed podrażnieniami_Miękka i gładka skóra_Posiada mleczan, który wspomaga naturalne nawilżanie skóry_Zapach białych kwiatów i owoców
Dla kogo: Damskie
Nazwa wymagana przez prawo: Nivea Derma Dry Control Antyperspirant w Spray'u 150 ml