INSTA

Nivea Men Black & White Invisible Fresh

antyperspirant męski sprayu, 150 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
NIVEA MEN Black&White Invisible Fresh to antyperspirant, który zapewni Ci skuteczną i niezawodną ochronę przed poceniem się. Co równie istotne, wybierając ten produkt, stawiasz na antyperspirant przeciw żółtym plamom. Jego unikalna formuła sprawia, że nawet regularne stosowanie nie pozostawi żółtych plam na białych ubraniach ani białych śladów na czarnych.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Nivea Men Black & White Invisible Fresh
Nivea Men Black & White Invisible Fresh
14 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Nivea Men Black & White Invisible Fresh

ID 292744
Cena jednostkowa: 9,66 zł /100ml
Antyperspirant przeciw poceniu i nie tylko NIVEA MEN Black&White Invisible Fresh zapewnia ochronę 5w1. Oznacza to, że dezodorant chroni przed nieprzyjemnym zapachem i poceniem przez 48 godzin, ale również przed żółtymi plamami, białymi śladami oraz podrażnieniami skóry. Przetestowana dermatologicznie formuła produktu sprawia, że ten antyperspirant przeciw żółtym plamom łagodnie pielęgnuje, jednocześnie skutecznie chroniąc Cię przed nadmiernym poceniem się. Antyperspirant, który nie zostawia żółtych plam Szukasz antyperspirantu, który nie zostawia żółtych plam? NIVEA MEN Black&White Invisible Fresh da Ci dużo więcej! To produkt, który zapewnia: ● świeży, męski zapach; ● ochronę przed białymi śladami na czarnych ubraniach i żółtymi plamami na białych ubraniach; ● niezawodną 48-godzinną ochronę przed poceniem i pielęgnację skóry; ● łagodną pielęgnację dzięki formule 0% alkoholu.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 ml

Nazwa podmiotu wprowadzającego produkt na rynek: Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. Unikać długotrwałego rozpylania i bezpośredniego wdychania.

Dla kogo: Meskie

Nazwa wymagana przez prawo: Nivea Black&White Invisible Fresh Antyperspirant Spray 150 ml

Składniki

Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum Chlorohydrate, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Palmitate, Parfum, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, Octyldodecanol, Propylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Linalool, Geraniol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol