Noble Health Kolagen w proszku + witamina C

suplement diety w formie proszku z kolagenem i witaminą C, 100 g

52 98
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Noble Health Kolagen w proszku + witamina C

Wspomaga produkcję kolagenu oraz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie skóry. W TROSCE O TWOJĄ SKÓRĘ Kolagen w proszku + witamina C to preparat dla osób pragnących zadbać o prawidłowe funkcjonowanie skóry.

• Witamina C i kolagen rybi – pomagają w produkcji kolagenu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz skóry, a dodatkowo witamina C chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Kolagen pozyskany ze skóry dorsza Gadus morhua dziko żyjącego w Oceanie Północnoatlantyckim, hydrolizowany, suszony rozpyłowo. Pochodzenie i przetwarzanie: Norwegia.

BEZ KONSERWANTÓW BEZ BARWNIKÓW BEZ AROMATÓW

Jeśli Twoja skóra potrzebuje: nawilżenia, elastyczności i pielęgnacji. Kolagen morski = kolagen rybi.

OPINIA EKSPERTA

Hydrolizat kolagenu przyswaja się znacznie łatwiej - jest bowiem pocięty na wystarczająco małe kawałki, które organizm szybko wykorzystuje. Układ trawienny potrzebuje mniej czasu i energii na jego przetrawienie i wchłonięcie do krwiobiegu. Jednak najważniejsza informacja to ta o zawartości kolagenu - im wyższa, tym lepsza, przy czym najlepszy jest hydrolizat kolagenu rybiego. dr Marek Szołtysik, Wydział Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

BEZ SKŁADNIKÓW DODATKOWYCH - TYLKO 2 SKŁADNIKI

1. Dla kogo przeznaczony jest produkt Kolagen w proszku + witamina C? Kolagen w proszku + witamina C to suplement diety przeznaczony dla osób, które pragną zadbać o prawidłowe funkcjonowanie skóry. Produkt nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, dlatego możesz go stosować bez obaw.

2. Jak działają składniki produktu Kolagen w proszku + witamina C? Preparat jest polecany osobom, które chcą ujędrnić, nawilżyć i poprawić elastyczność skóry. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz skóry, a dodatkowo chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Ze względu na wysoką zawartość witaminy C zaleca się ostrożność osobom ze skłonnością do tworzenia się kamieni nerkowych bądź osób cierpiących z powodu kamicy nerkowej.

3. Jak należy stosować produkt Kolagen w proszku + witamina C? Produkt Kolagen w proszku + witamina C należy stosować raz dziennie. Wystarczy, że rozpuścisz 2 płaskie łyżeczki proszku (7 g) w szklance letniej wody, soku lub napoju. Możesz również dodać proszek do ulubionego jogurtu bądź koktajlu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożywanie zalecanej dziennej porcji produktu zapewnia korzystny efekt dla zdrowia.

4. Jak należy przechowywać produkt Kolagen w proszku + witamina C? Produkt Kolagen w proszku + witamina C należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Witamina C jest wrażliwa na światło i wysoką temperaturę, o czym należy pamiętać podczas jej przechowywania.

5. W jakiej postaci jest kolagen w produkcie Kolagen w proszku + witamina C? W produkcie zawarty jest kolagen w postaci hydrolizatu.

6. Jak jest czas ważności produktu Kolagen w proszku + witamina C? Po otwarciu produktu należy spożyć go w ciągu 30 dni.

7. Jaka jest pojemność jednego opakowania produktu Kolagen w proszku + witamina C? Zawartość jednego opakowania produktu Kolagen w proszku + witamina C to 100 g (masa netto).

8. Jaka jest wielkość cząsteczki kolagenu w produkcie? Wielkość cząsteczki kolagenu w produkcie to 4000 daltonów.

ID: 43612132

Składniki

Kolagen z ryb morskich, kwas L-askorbinowy (witamina C).

Informacje dodatkowe

Top składniki: Vitamina C
Rodzaj: proszek