NutriStella

suplement diety czarny bez w sprayu, naturalne wsparcie odporności przyjazne dla mikrobiomu 30 porcji dziennych, 30 ml

140 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o NutriStella

Sambucus nigra, L. (bez czarny) to roślina z rodziny Adoxaceae, występująca w dużej części Europy. Najważniejszą grupą związków bioaktywnych występujących w dużych stężeniach w czarnym bzie są polifenole i antocyjany. Są one znane jako przeciwutleniacze lub „wymiatacze wolnych rodników”. Kwiaty czarnego bzu ze względu na swoje właściwości od wieków stosowane są w medycynie ludowej jako środek stymulujący pocenie, przeciwgorączkowy i moczopędny. A właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe owoców czarnego bzu są przedmiotem badań naukowych od lat 80-tych XX wieku.

Ponadto wydaje się, że czarny bez ma pozytywny wpływ na poziom cholesterolu, co wynika z jednoznacznych wyników odpowiednich badań klinicznych. Właściwości immunomodulujące czarnego bzu udowodniono w badaniach klinicznych z udziałem ludzi i uznano, że Sambucus nigra jest skuteczną, naturalną, dostępną bez recepty alternatywą dla antybiotyków i leków przeciwwirusowych w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych.

W NutriStella Czarny Bez postawiliśmy na najwyższą jakość i skuteczność. Ekstrakt z czarnego bzu ElderCraft® (Sambucus nigra L.) otrzymywany jest z najlepszych austriackich, organicznych jagód czarnego bzu odmiany Haschberg. Dobroczynne, naturalne działanie tej wyjątkowej jagody zostało udowodnione w licznych badaniach klinicznych.

ID: 65151615
Cena jednostkowa: 466,62 zł /100ml

Składniki

Ekstrakt z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra L.), naturalny aromat miętowy, naturalny aromat cytrynowy, sorbinian potasu (substancja konserwująca), glikozydy stewiolowe ze stewii (substancja słodząca), kwas cytrynowy (regulator kwasowości).