null

OLEIQ – prosta pielęgnacja

OLEIQ to organiczne, jednoskładnikowe kosmetyki, dzięki którym można stworzyć własne rytuały piękna.

Organiczne kosmetyki powstają z pasji i poszanowania środowiska, bazują na sprawdzonych, naturalnych surowcach pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Są przede wszystkim bezpieczne, zdrowe dla skóry, a co najważniejsze skuteczne.

Nowa seria kosmetyków OLEIQ oferuje hydrolaty oraz naturalne oleje roślinne, których działanie jest znane i sprawdzone od stuleci. Posiadają właściwości kojące oraz wyciszające, utrzymują nawilżenie i odmładzają.

Prosta pielęgnacja bazuje na idealnym połączeniu hydrolatu i oleju. OLEIQ to organiczne, jednoskładnikowe kosmetyki, które stanowią podstawę naturalnych rytuałów piękna. Dedykowane przede wszystkim dla osób wymagających od produktów nawilżenia, bez nadmiernego obciążenia skóry.

Hydrolaty OLEIQ – wody kwiatowe – posiadają niezwykłe właściwości, dzięki którym mogą z nich korzystać osoby o każdym typie cery, skóry i włosów. W zależności od rośliny z jakiej są pozyskiwane, mogą odświeżać, zmniejszać opuchnięcia, koić podrażnienia, nawilżać, tonizować, odżywiać i wzmacniać. Organiczne oleje roślinne OLEIQ są w 100% naturalne i tłoczone na zimno, dzięki czemu nie tracą cennych składników podczas procesu pozyskiwania. Stanowią źródło witamin i składników odżywczych, które mają pozytywny wpływ na kondycję naszej cery. Doskonale pielęgnują skórę, włosy i paznokcie.


Oleiq

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Marka
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 12
Filtry i sortowanie

Hydrolat nazywany jest inaczej wodą kwiatową lub wodą roślinną. Jest to produkt otrzymywany w wyniku destylacji z parą wodną całych roślin lub ich części. Podczas destylacji materiału roślinnego otrzymuje się olejek eteryczny oraz wodę podestylacyjną (hydrolat). Woda taka zawiera cenne składniki roślinne rozpuszczalne w wodzie oraz śladowe ilości olejku eterycznego.

Dzięki temu, hydrolaty mogą być stosowane bezpośrednio na skórę (w przeciwieństwie do większości czystych, skoncentrowanych olejków eterycznych). W zależności od rośliny z jakiej są pozyskiwane, mogą odświeżać, zmniejszać opuchnięcia, koić podrażnienia, nawilżać, odżywiać lub wzmacniać. Większość olejków eterycznych posiada pH zbliżone do naturalnego pH skóry, dzięki temu wykazują one również  właściwości tonizujące.

---

Olej jest tłuszczem roślinnym, otrzymywanym z różnych części roślin np. nasion, owoców, kiełków. Powstaje w wyniku ekstrakcji (metoda chemiczna) lub tłoczenia (metoda mechaniczna). Organiczne oleje roślinne OLEIQ są w 100 % naturalne i tłoczone na zimno. Dzięki temu stanowią cenne źródło witamin ( głownie witaminy E), nienasyconych kwasów tłuszczowych, fitosteroli, flawonoidów, karotenoidów i innych. Wykazują szerokie właściwości pielęgnacyjne, poprawiają kondycję skóry, włosów i paznokci.