Olimp Sport Nutrition Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs

suplement diety - aminokwasy, 80 tabl./1 opak.

32 30
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Olimp Sport Nutrition Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs

Czym jest Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs?

Olimp Sport Nutrition, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskiej i globalnej mapie producentów oraz sprzedawców suplementów diety dla sportowców, przedstawia Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs. To produkt w formie tabletek stanowiący połączenie precyzyjnie dobranej porcji beta-alaniny wraz z dodatkami cytrynianu sodu, L-histydyny HCl oraz witaminy B6. Zawartość wykorzystanych komponentów ma na celu optymalizację pracy organizmu, co umożliwia efektywną realizację własnych założeń treningowych. Surowce wykorzystane do przygotowania suplementu zostały poddane niezbędnej analizie mikrobiologicznej pod kątem obecności metali ciężkich, co w połączeniu z innowacyjną aparaturą i kompleksowym zapleczem laboratoryjnym zakładów farmaceutycznych firmy , daje gwarancję bezpieczeństwa produktu spełniającego światowe standardy.

Zalety Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs

Fundamentalnym składnikiem przedstawionego preparatu marki Olimp Sport Nutrition jest oczywiście beta-alanina. Związek ten zaliczany jest do grona niebiałkowych aminokwasów, który współtworzy szereg innych składników, m.in. karnozyny dipeptydu znajdującego się w mięśniach. Ten popularny aminokwas stosowany jest często w przedtreningówkach z uwagi na to, że może wpływać korzystnie na zmniejszenie uczucia zmęczenia1.

Zwieńczeniem formuły Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs przygotowanej przez specjalistów firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories jest optymalna porcja witaminy B6. Składnik ten od wielu lat stanowi jeden z mocnych punktów suplementów diety, które mają za zadanie wspierać adaptację organizmu na wzmożoną aktywność fizyczną. Obecność witaminy B6 w produkcie Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs umożliwia takie efekty jak:

  • zachowanie prawidłowej pracy system nerwowego
  • utrzymanie odpowiedniego metabolizmu energetyczne oraz redukcję uczucia zmęczenia
  • regulację właściwego metabolizmu białek i glikogenu
  • metabolizm homocysteiny
Jak stosować Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs?

Eksperci marki Olimp Sport Nutrition polecają, aby produkt był przyjmowany jedynie w dni treningowe. Jeżeli zdecydujesz się na stosowanie Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs, to sięgnij po 2 lub 3 tabletki przed planowaną aktywnością fizyczną. Wielkość porcji powinieneś dostosować do aktualnych potrzeb, np. poziomu intensywności treningu, czasu trwania wykonywanych ćwiczeń czy indywidualnej tolerancji organizmu na działanie beta-alaniny i pozostałych składników. Produkt możesz zakupić w opakowaniu zawierającym 80 tabletek.

Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs czas na prawdziwy trening!

ID: 56609042

Składniki

substancja wypełniająca celuloza; beta-alanina, cytrynian sodu, chlorowodorek, L-histydyny, substancja przeciwzbrylająca sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja zagęszczająca sól sodowa, karboksymetylocelulozy usieciowana; substancja przeciwzbrylająca dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny, witamina B6

Informacje dodatkowe

Rodzaj: tabletki