Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps

suplement diety - BCAA, 300 kaps./1 opak.

109 90
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Olimp Sport Nutrition BCAA 1100 Mega Caps

Olimp BCAA 1100 Mega Caps co to jest?

Suplement diety Olimp BCAA 1100 Mega Caps to preparat pozwalający na szybkie dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości wolnych aminokwasów rozgałęzionych. Produkt powstał na podstawie bogatej wiedzy specjalistów firmy farmaceutycznej przy użyciu innowacyjnej technologii produkcji, w oparciu o liczne badania wykorzystanych surowców pod kątem jakości oraz braku obecności metali ciężkich. Pieczołowita praca nad jednym z topowych suplementów diety marki Olimp Sport Nutrition pozwoliła stworzyć kompleks trzech najważniejszych aminokwasów egzogennych (leucyna, walina, izoleucyna), zamkniętych w unikalnej formie Mega Caps.

Skład Olimp BCAA 1100 Mega Caps

Formuła suplementu diety Olimp BCAA 1100 Mega Caps opiera się na odpowiedniej ilości rozgałęzionych aminokwasów leucyny, izoleucyny i waliny będących związkami o charakterze egzogennym. Oznacza to, że nasz organizm nie jest zdolny do ich samodzielnej produkcji, w związku z tym, jesteśmy zmuszeni do ich pozyskiwania z zewnętrznych źródeł. Aminokwasy są elementami cząsteczek proteinowych, dlatego też dieta bogata w produkty wysokobiałkowe umożliwia pokrycie ich zapotrzebowania. Osoby ćwiczące, których organizm wymaga większych ilości składników odżywczych, często potrzebują jednak dodatkowego wsparcia. Właśnie w tym celu warto sięgnąć po suplement diety Olimp BCAA 1100 Mega Caps, który pozwala na szybkie dostarczenie wspomnianych aminokwasów w odpowiedniej ilości. Skład preparatu został wzbogacony o dodatek witaminy B6, która wspiera prawidłową pracę systemu nerwowego.

Zalety suplementacji Olimp BCAA 1100 Mega Caps?

Chcesz zbudować umięśnioną, wymarzoną sylwetkę? Czas wziąć się do pracy i ostro trenować. Trening to jednak nie wszystko. Nie możesz zapomnieć również o zdrowej, zbilansowanej i różnorodnej diecie, dzięki której dostarczysz organizmowi potrzebnych makroskładników. Przede wszystkim kluczowego dla mięśni białka, które zbudowane jest z aminokwasów, w tym leucyny, waliny i izoleucyny popularnego wśród amatorów i sportowców kompleksu BCAA. Białko bowiem, zgodnie z badaniami naukowymi, przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Warto zatem sięgnąć po suplement Olimp BCAA 1100 Mega Caps, który w prosty i zarazem szybki sposób ułatwi uzupełnienie codziennej diety w białko i wspomniane aminokwasy BCAA! Każda z zalecanych przez producenta dziennych porcji 15 kapsułek (3 raz po 5 kapsułek) pomaga dodatkowo dostarczyć aż 14 g białka i aż 16,5 g krystalicznych aminokwasów BCAA z dwukrotną przewagą leucyny nad waliną i izoleucyną.

Wybierając Olimp BCAA 1100 Mega Caps otrzymujesz:

  • uzupełnienia codziennej diety w podstawowe aminokwasy BCAA oraz białko
  • wsparcie w rozwoju masy mięśniowej i pomocy w jej utrzymaniu (białko)
  • pomocy w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B6)
  • korzystnego wpływu na pracę systemu nerwowego i odpornościowego (witamina B6)
  • pomocy w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, białka i glikogenu (witamina B6)
Jak stosować aminokwasy Olimp BCAA 1100 Mega Caps?

Suplement diety Olimp BCAA 1100 Mega Caps występuje w formie łatwych do połknięcia kapsułek i polecany jest do codziennego stosowania. W ciągu doby należy spożyć 3 porcje suplementu (po 5 kapsułek) przed śniadaniem, przed planowaną aktywnością fizyczną, po zakończonym treningu lub kilkadziesiąt minut przed snem. Należy pamiętać, że produkt nie jest zamiennikiem zbilansowanej diety, a jedynie dodatkiem do niej. Zalecany jest również zdrowy tryb życia i zróżnicowana dieta. Cena aminokwasów Olimp BCAA 1100 Mega Caps jest uzależniona od wielkości opakowania:

  • 30 kapsułek (blister)
  • 120 kapsułek (kartonik)
  • 300 kapsułek (słój)

Olimp BCAA 1100 Mega Caps mega porcja kluczowych aminokwasów BCAA!

ID: 56609041

Składniki

 wolne aminokwasy: 43% L-leucyna, 21,5 % L-walina, 21,5 % L-izoleucyna; emulgator -lecytyna sojowa; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca - guma ksantanowa; 0,02% chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), kapsułka (składniki otoczki - żelatyna, barwnik: E 171).

Informacje dodatkowe

Rodzaj: kapsułki