Olimp Sport Nutrition Creatine 1250 Mega Caps

suplement diety - kreatyna (blister), 30 kaps./1 opak.

14 50
DODANO
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Olimp Sport Nutrition Creatine 1250 Mega Caps

Kreatyna Olimp Creatine 1250 Mega Caps co to jest?

Suplement diety Olimp Creatine 1250 Mega Caps to mikronizowany monohydrat kreatyny, przygotowany przez producenta w innowacyjnej technologii kapsułek Mega Caps, zapewniającej umieszczenie optymalnej porcji składnika aktywnego. Specjaliści firmy farmaceutycznej zadbali, aby produkt odznaczał się nienaganną jakością i właściwą czystością mikrobiologiczną, co umożliwi jego bezpieczne stosowanie oraz efektywne działanie dla organizmu ćwiczącego.

Olimp Creatine 1250 Mega Caps to produkt, któremu zaufali nie tylko amatorzy dyscypliny siłowych i wytrzymałościowych, ale również profesjonalni sportowcy, którzy cenią sobie jakość stosowanych przez siebie suplementów diety i ich naukowo potwierdzone działanie. Sięgając zatem po jeden z bestsellerów sprzedażowych marki Olimp Sport Nutrition masz pewność, że otrzymujesz preparat wyprodukowany w wysokim, światowym standardzie, zawierający solidną porcję kreatyny (aż 4,4 mg 4 kapsułki) zalecaną do spożycia w ciągu dnia. Zastanawiasz się, jak poprawić wydolność fizyczną? Nie musisz! Wybierz Olimp Creatine 1250 Mega Caps!

Jak działa Olimp Creatine 1250 Mega Caps?

Mianem kreatyny określa się organiczny związek chemiczny, który jest naturalnie nagromadzony w mięśniach szkieletowych i strukturach ścięgnistych każdego człowieka. Przekształca się do formy fosfokreatyny, będącej w organizmie źródłem energii. Wszystko za sprawą bezpośredniego oddziaływania kreatyny na produkcję i uwalnianie ATP fundamentalnego transportera energetycznego, który uczestniczy w wielu szlakach metabolicznych ludzkiego ustroju.

Badania naukowe udowodniły, że kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, co ułatwia pracę nad muskularną sylwetką. Efekt ten występuje w przypadku dziennego spożycia 3g kreatyny. W zalecanej dziennej porcji Olimp Creatine 1250 Mega Caps (4 kapsułki) otrzymujesz aż 4,4 g czystej kreatyny występującej w suplemencie diety marki Olimp Sport Nutrition!

Olimp Creatine 1250 Mega Caps to zatem wygodne źródło kreatyny w postaci funkcjonalnego, najlepiej przebadanego i popularnego wśród sportowców monohydratu. Preparat w formie kapsułek wpływa na ogólną zawartość ATP, co może okazać się pomocne w trakcie realizacji założonego celu. Poznaj zalety kreatyny wyprodukowanej w firmie farmaceutycznej Olimp Laboratories?

  • aż 4,4 g wysokiej jakości, czystej kreatyny w zalecanej dziennej porcji!
  • wspomaga wzrost wydolności fizycznej podczas realizacji następujących po sobie krótkotrwałych i bardzo intensywnych ćwiczeń2
  • dzięki kreatynie oddziałuje na poziom ATP oraz sprzyja reakcjom o charakterze proenergetycznym3,
  • sprzyja modelowaniu umięśnionej i sportowej sylwetki
Jak stosować Olimp Creatine 1250 Mega Caps?

Kapsułki Olimp Creatine 1250 Mega Caps stanowią częsty wybór wśród preparatów z kreatyną dla sportowców. Optymalna dawka kreatyny oraz wysoka jakość produkcji gwarantowana przez firmę farmaceutyczną Olimp Laboratories w żadnym stopniu nie rzutuje na rozsądną cenę produktu, która została dostosowana do potrzeb wszystkich miłośników profesjonalnych suplementów diety. Produkt dostępny jest w trzech wariantach opakowań:

  • blister (30 kapsułek)
  • kartonik (120 kapsułek)
  • słój (400 kapsułek)

Suplement diety marki Olimp Sport Nutrition zaleca się stosować każdego dnia, co umożliwi uzyskanie odpowiedniej koncentracji kreatyny w organizmie i mięśniach. Olimp Creatine 1250 Mega Caps należy przyjmować w porcji 4 kapsułek dziennie, które zaleca się spożyć po zakończonym treningu. W dni nietreningowe produkt powinien być stosowany w podobnej porze. Kapsułki należy popić obfitą ilością wody.

Popraw wydolność fizyczną. Buduj muskularną sylwetkę z Olimp Creatine 1250 Mega Caps

ID: 56609047

Składniki

89,3% mikronizowany monohydrat kreatyny, substancja wypełniająca celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki żelatyna, barwnik: E 171). Informacja o wartości odżywczej 1 kapsułka 4 kapsułki na 100 g Wartość energetyczna 21 kJ / 5 kcal 84 kJ / 20 kcal 1501 kJ / 359 kcal Tłuszcz w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 0 0 g 0 0 g 0 0 g Węglowodany w tym: cukry 0 0 g 0 0 g 0 0 g Białko 0 g 0 g 0 g Sól 0 g 0 g 0,16 g Monohydrat kreatyny w tym: kreatyna 1250 m 1100 mg 5000 m 4400 mg 89,3 78,6 g