null

Szczoteczki elektryczne Oral-B usuwają do 100% więcej płytki bakteryjnej

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B nie tylko powstaje we współpracy z dentystami, ale jest również marką szczoteczek najczęściej polecaną przez dentystów na całym świecie. Odkryj nowy poziom higieny jamy ustnej z Oral-B.

Oral-B

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 104
Filtry i sortowanie

Oral-B – ekspert od higieny jamy ustnej

Amerykańska marka Oral-B jest doskonale znana konsumentom, a jej produkty należą do jednych z najchętniej wybieranych w swojej kategorii. Co je wyróżnia? Przede wszystkim potwierdzona skuteczność działania, dzięki której higiena jamy ustnej i dbanie o piękny uśmiech są prostsze niż kiedykolwiek.

Szczoteczki Oral-B, w tym również szczoteczki elektryczne, pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej oraz pozostałe produkty Oral-B zaspokajają potrzeby osób o różnych wymaganiach i w różnym wieku, co stanowi dodatkowy atut marki.

Oral-B dla dorosłych

W ofercie Oral- B znajdziesz szereg rozmaitych, tradycyjnych szczoteczek do zębów z włóknami różnego typu, o odmiennym stopniu twardości i układzie. Do wyboru masz m.in. modele z końcówkami do polerowania zębów z serii 3 Effect lub szczoteczki Pro-Expert All-In-One, które delikatnie usuwają zabrudzenia wzdłuż linii dziąseł.

Aby zwiększyć poziom higieny, zdecyduj się na szczoteczkę elektryczną Oral-B, np. Oral-B Vitality lub Oral-B Genius, albo na elektryczną szczoteczkę soniczną Pulsonic. Możesz również zaopatrzyć się w końcówki do szczoteczki Oral-B kompatybilne z posiadanym przez Ciebie urządzeniem, dzięki którym przedłużysz jego sprawność i zapewnisz mu skuteczne działanie. Gamę przydatnych produktów uzupełnia nić dentystyczna oraz płyn do płukania jamy ustnej.

Higiena jamy ustnej u dzieci z Oral-B

Wśród produktów Oral-B dla dzieci znajdują się m.in. manualne szczoteczki Oral-B Pro Expert Stages i Junior przeznaczone dla użytkowników w różnych grupach wiekowych. Możesz zastąpić je modelem elektrycznym Oral-B Kids o miękkich włoskach, a w razie potrzeby dopasować do niego nowe, odpowiednie końcówki.

W ofercie Oral-B dla dzieci znajdują się również pasty do zębów, które dzięki łagodnemu smakowi nie są dla maluchów drażniące. Produkty do higieny jamy ustnej dla najmłodszych opatrzono dodatkowo kolorowymi wzorami znanych postaci, które z pewnością uczynią codzienną pielęgnację zębów przyjemniejszą – dzięki nim mycie zębów przestanie być nieprzyjemnym obowiązkiem.