PACO RABANNE

8 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

Paco Rabanne – hiszpański szyk i klasa, zaklęte w perfumach

Twórca zapachów Paco Rabanne to Hiszpan z krwi i kości, nic dziwnego, że zapachy są zatem wyraziste, ogniste i bardzo namiętne. Pierwsza kolekcja tych wyjątkowych perfum powstała już w 1969 roku. Będąc idealna pod każdym względem i wyrazista szybko zyskała ogromną popularność.

Niekonwencjonalna forma, wyróżniający materiał oraz precyzyjne wykonanie – to wszystko sprawiło, że do dziś uznajemy zapachy od Paco Rabanne za jedyne w swoim rodzaju.

Perfumy nowoczesne i oryginalne zarazem – Paco Rabanne

Trudno określić jednym mianem, jak pachną perfumy od Paco Rabanne, można jednak śmiało stwierdzić, że wśród wyrazistych zapachów można wyróżnić zarówno nowoczesność, jak i oryginalność oraz ponadprzeciętną zmysłowość.

Perfumy skierowane są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, w każdej esencji, da się wyczuć niezwykle wyrafinowane kompozycje. Chcesz poczuć się wyjątkowo?

Kluczowe zapachy od Paco Rabanne – Lady Million, Olympea i Pure XS

Wśród cech, które określają zapachy marki to przywiązanie do luksusu oraz siły. Królewskie kompozycje zapachowe otulają ciało przyjemną mgiełką i dodają pewności siebie, a co ważne utrzymują się naprawdę długo. Pachniesz, jak długo tylko chcesz. Flagowymi produktami Paco Rabanne jest chociażby zapach 1 Million, w charakterystycznym, złotym opakowaniu lub Paco Rabane Olympea olśniewająca delikatną mocą mandarynek. Tutaj słodkość idealnie łączy się z orientem.

Paco Rabanne 1 Million, czyli ucieleśnienie luksusu otwiera się zapachem kwiatów neroli oraz przesłodkich malin. Dopełnieniem jest tu także jaśmin afrykańska pomarańcza, czy gardenia.

Na uwagę zasługuje również Paco Rabanne Pure XS, niezwykle świeży zapach, z cytrusowymi akcentami, w którym pikanterii dodają obecne tu akordy drzewne.

Chcesz otulać się pięknym zapachem na co dzień? Wypróbuj propozycji od zmysłowej marki Paco Rabanne.