Palmolive

37 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Mydło Palmolive – czystość i pielęgnacja

Palmolive to marka, o której słyszał chyba każdy. To dlatego, że jej produkty, oznaczone charakterystycznym, zielonym logo, są na światowym rynku już od 122 lat. Pierwszym z nich było mydło Palmolive – opracowane przez amerykańską firmę B.J. Johnson Soap Company i wprowadzone do sprzedaży w 1889 roku. Jego nazwa odzwierciedlała skład kultowego produktu, w którym znalazły się m.in. oliwa z oliwek i olej palmowy.

W Hebe możesz znaleźć wiele rodzajów mydła Palmolive, wzbogaconego o naturalne substancje nawilżające i regenerujące. Składniki takie jak ekstrakt z rumianku, mleko, płatki róży, olejek z limonki czy wyciąg z orchidei, nie tylko zapewniają skórze ochronę przed wysuszeniem, ale także odpowiadają za piękny zapach.

Oprócz tradycyjnego mydła Palmolive w kostce marka ma w swojej ofercie wysokiej jakości mydła w płynie lub w piance. Dzięki praktycznemu opakowaniu z pompką, mycie rąk jest jeszcze wygodniejsze i bardziej higieniczne. Jeśli korzystasz z tego produktu regularnie, sięgnij po ekonomiczne rozwiązanie dla całej rodziny – duże opakowanie ulubionego mydła Palmolive do ponownego uzupełniania pojemnika.

Żele pod prysznic Palmolive – produkty inspirowane naturą

Produkty Palmolive kojarzą się z pięknymi, inspirowanymi naturą zapachami i składnikami, które pozostawiają skórę gładką i przyjemnie nawilżoną. Aromaty egzotycznych kwiatów, mięty, piwonii, orchidei znajdziesz wśród linii żeli pod prysznic Palmolive Aroma Sensations. Dodatkowo stymulują zmysły i zamieniają codzienną pielęgnację w doświadczenie niczym z profesjonalnego SPA.

Seria Palmolive Naturals to popularne żele pod prysznic z dodatkiem naturalnych, nawilżających składników – od cennego oleju macadamia, przez tradycyjnie stosowaną oliwę z oliwek, po mleczko migdałowe. Mają kremową konsystencję i mocno nawilżające, wygładzające działanie. Dzięki temu idealnie sprawdzają się do mycia skóry suchej i wrażliwej.

Wśród produktów marki Palmolive nie zabrakło też odświeżających żeli pod prysznic dla mężczyzn, o pobudzających, dodających energii zapachach.