Pampers Harmonie Aqua

chusteczki pielęgnacyjne, 48 szt./1 opak.

14 99
DODANO
Tylko dziś w Aplikacji! Dodatkowy rabat -10% na wszystko przy zakupach za min. 129zł* Użyj kodu: APP10 *Obowiązują wykluczenia Hebe Partner.
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Pampers Harmonie Aqua

Delikatna ochrona bezcennej skóry Twojego dziecka — w 99% z czystej wody. Pampers Harmonie Aqua chusteczki nawilżane są bardziej delikatne niż sama bawełna i woda. Dzięki unikalnej formule delikatne środki chroniące i oczyszczające skórę pomagają przywrócić naturalne ph skóry, chroniąc ją przed podrażnieniami. Nie zawierają alkoholu ani perfum; 100% włókien pochodzenia roślinnego, z czego 10% to najwyższej jakości bawełna. Formuła została przebadana dermatologicznie i zatwierdzona przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance oraz przebadana pod kątem nieczystości zgodnie ze normą OEKO-TEX Standard 100.
ID: 415086

Składniki

Aqua,Citric Acid,Sodium Citrate,Sodium Benzoate,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Sorbitan Caprylate,Disodium EDTA

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Not Applicable
Dla dzieci w wieku od: Noworodki
Cechy produktu: Łagodniejsze od bawełny i wody,Unikalna formuła pomagająca zachować naturalne ph skóry i chronić przed podrażnieniami,W 99% z czystej wody,Nie zawierają alkoholu, perfum ani barwników,Przebadane dermatologicznie, zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance i przetestowano pod kątem zanieczyszczeń określonych przez normę OEKO-TEX® Standard 100,Odpowiednie dla delikatnej skóry noworodków,100% włókien pochodzenia roślinnego, z czego 10% to najwyższej jakości bawełna,Wieczko i zewnętrzne opakowanie wykonane w 70% z przetworzonego plastiku pochodzącego z nadwyżek przemysłowych materiałów produkcyjnych
Nazwa wymagana przez prawo: Pampers Harmonie aqua Chusteczki nawilżane dla dzieci 3 opakowań = 48 chusteczek