Pantene

27 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Pantene – wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów 

Był rok 1945, gdy marka Pantene zadebiutowała na szwajcarskim rynku. Jej właścicielem była firma farmaceutyczna zainspirowana pantenolem, jedną z substancji stanowiących witaminę B5, skąd wzięła swą nazwę. Oferowała linię luksusowych preparatów do pielęgnacji włosów, pakowanych  w szklane pojemniczki. Popyt produktów szybko stał się na tyle duży, że zaczęto eksportować kosmetyki Pantene do Stanów Zjednoczonych – 40 lat później markę wykupił światowy gigant Procter & Gamble, który rozszerzył dystrybucję produktów na skalę masową i sprawił, że kobiety na całym świecie mogą dziś korzystać z wyjątkowych środków do pielęgnacji i stylizacji włosów.

„Włosy tak zdrowe, że aż lśnią”

Marka kładzie nacisk nie tylko na piękny wygląd włosów, ale również na ich zdrowie. Hasło Pantene Pro V „Włosy tak zdrowe, że aż lśnią” to slogan powstały w latach 90. i aktualny do dziś. Obecnie w ofercie Pantene pojawiają się kosmetyki przeznaczone do różnych rodzajów włosów – w zależności od ich struktury i potrzeb. Szampony, maski i odżywki Pantene są pogrupowane m.in. w kolekcje przeciwłupieżowe, przeciwko łamliwości włosów, do ochrony koloru, do ich odnowy czy nawilżenia. To ułatwia znalezienie środka dopasowanego do typu i budowy włosa.

Bestsellerowe serie Pantene, które warto wypróbować

Które serie odżywek i szamponów Pantene cieszą się szczególnym uznaniem? Pantene Aqua Light jest serią kosmetyków o lekkiej, a zarazem odżywczej formule. Dzięki nim włosy są oczyszczone i wzmocnione – bez obciążenia. Znajdziesz wśród nich bestsellerowe Pantene 3 Minute Miracle, czyli ekspresowe odżywki, które możesz stosować po każdym myciu. Twoje włosy staną się wyraźnie zdrowsze, mocniejsze i bardziej lśniące.

Jeśli potrzebujesz mocnej regeneracji, sięgnij po serię Pantene Intensive Repair, czyli kuracje w postaci masek i odżywek o bogatej formule, które pomagają dogłębnie nawilżyć włosy. Próbowałaś już produktów z kolekcji Pantene Superfood? Zakochasz się w efektach, jakie dają te „multiwitaminy dla włosów” – kosmyki staną się silniejsze i odporniejsze na uszkodzenie. Znajdź swój ulubiony szampon Pantene w Hebe już dziś!