PheroStrong Pheromone Limited Edition For Women

perfumy damskie z feromonami, 50 ml

119 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-3 Dni
Odbiór w paczkomacie: 1-3 Dni
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

PheroStrong pheromone Limited Edition for Women perfumy z feromonami dla kobiet na podniecenie mężczyzn

Odkryj esencję nowoczesnej kobiecości z PheroStrong pheromone Limited for Women.

Ten unikalny zapach celebruje naturalne piękno i uczucie wolności, pozwalając każdej kobiecie czuć się silną, niezależną i pełną klasy w każdej sytuacji. Używając PheroStrong pheromone Limited for Women, Twoja charyzma i elegancja będą działać na otoczenie niczym magnes. Zanurz się w świecie namiętności, emocji, zmysłowości i beztroski, które skrywają te perfumy.

Perfekcyjnie dobrane esencje perfum z feromonami oczarują Cię od pierwszej chwili, wyrażając Twoje wrażliwe wnętrze. W początkowych nutach poczujesz zmysłowe liście czarnej porzeczki, które przenikają do kwitnącego serca frezji i róży. Waniliowa baza, uzupełniona wyjątkowym ambroksanem, ciepłymi nutami drzewnymi i egzotycznym paczuli, tworzy niepowtarzalną kompozycję, idealną na każdy dzień.

Wyrafinowane perfumy PheroStrong pheromone Limited for Women podkreślają wszystkie Twoje atuty. Zapach skrywa się w prostym, eleganckim flakonie, odzwierciedlającym filozofię marki PheroStrong. Czystość detali i gra aromatycznych nut sprawią, że staniesz się ich wierną fanką. Bądź sobą i nie bój się wyrażać swojej osobowości z doskonałym damskim zapachem PheroStrong pheromone Limited for Women.

Nuta głowy:

Liście czarnej porzeczki

Nuta serca:

Frezja, róża

Nuta bazy:

Ambroksan, nuty drzewne, paczuli, wanilia

Przeczytaj więcej o PheroStrong Pheromone Limited Edition For Women

Wyrafinowane perfumy z feromonami PheroStrong Limited Edition for Women mają na celu podkreślić wszystkie twoje atuty! Zapach skrywa się w prostym, eleganckim flakonie, który wyraża filozofię marki PheroStrong. Czystość detalów i gra aromatycznych nut zapachowych sprawia, że się od nich uzależnisz. Bądź sobą i nie bój się wyrażać siebie z doskonałym damskim zapachem PheroStrong Limited Edition for Women.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy:
liście czarnej porzeczki
Nuta serca: frezja, róża
Nuta bazy: ambroxan, nuty drzew, paczuli, wanilia

ID: 51792997
Cena jednostkowa: 239,98 zł /100ml

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: ambroxan, nuty drzew, paczuli, wanilia
Nuta wysoka (głowy): liście czarnej porzeczki
Nuta średnia (serca): frezja, róża