Philips OneBlade 360 QP2734/20

golarka hybrydowa do twarzy, 1 zest.

226 99
DODANO
Szaleństwo zakupów! Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem SZALENSTWO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Philips OneBlade 360 QP2734/20

Philips OneBlade 360 : maszynka do precyzyjnego przycinania, stylizowania i golenia zarostu twarzy

Przycinaj, stylizuj i gól zarost dowolnej długości bez wysiłku.

Golarka Philips OneBlade 360 z technologią OneBlade, umożliwiającą golenie zarostu na twarzy o dowolnej długości. Podwójny system ochrony — zapewniająca poślizg powłoka i zaokrąglone końcówki — gwarantuje łatwe i komfortowe golenie, bez podrażnień skóry.

Ostrze 360 porusza się we wszystkich kierunkach, dostosowując się do kształtu twarzy. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia nieprzerwany kontakt ze skórą i kontrolę, zapewniając łatwe przycinanie i golenie w trudno dostępnych miejscach.

Regulowana nasadka grzebieniowa 5 w 1 zapewnia szerokie możliwości stylizacji. Otwarta nasadka grzebieniowa skutecznie przycina włosy, nie zatykając się nawet przy gęstych włosach.

Narzędzie pozwala na precyzyjne przycinanie dzięki dwustronnemu ostrzu, które umożliwia golenie w każdym kierunku, zapewniając doskonałą widoczność i idealny styl w kilka sekund.

OneBlade nie goli tak krótko jak tradycyjne ostrza, co minimalizuje podrażnienia skóry.

Dwustronne ostrze zapewnia precyzję i kontrolę, umożliwiając łatwe i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni twarzy.

W pełni wodoszczelna konstrukcja umożliwia golenie na sucho i mokro, bez konieczności stosowania pianki. To idealne rozwiązanie na co dzień i w podróży.

Wytrzymały litowo-jonowy akumulator zapewnia 60 minut czasu pracy po pełnym ładowaniu.

Ostrze ze stali nierdzewnej jest trwałe i wytrzyma do czterech miesięcy użytkowania, zapewniając optymalną skuteczność. Pojawiająca się ikona wymiany ostrza sygnalizuje konieczność jego wymiany, aby zapewnić pełen komfort golenia.

Philips OneBlade 360 to narzędzie dedykowane dla osób, które cenią precyzję, komfort i ochronę skóry podczas codziennej pielęgnacji zarostu twarzy.

W opakowaniu:

1. Golarka OneBlade z ostrzem OneBlade 360

2. Regulowana nasadka grzebieniowa 5w1

3. Ładowanie przez USB-A. Zasilacz nie jest dołączony

ID: 423637

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1
Wiek: W każdym wieku