Philips HX6062/10

końcówka do szczoteczki sonicznej, 2 szt./opak.

99 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Philips HX6062/10

Standardowe główki szczoteczki sonicznej

Zestaw 2 sztuk Rozmiar standardowy, Jedno przyciśniecie, Parowanie w programie BrushSync

ZALETY:

Zapomnij o płytce nazębnej

Gęsto ułożone włosie wysokiej jakości usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka.

Białe zęby w krótkim czasie

Szczoteczka W2 Optimal White jest wyposażona w gęsto ułożone włosie w kształcie rombu z umieszczonym na środku obszarem odpowiedzialnym za usuwanie przebarwień spowodowanych przez jedzenie i napoje. Twój uśmiech stanie się do 100%* bielszy w zaledwie 7 dni.

Parowanie w programie BrushSync

Dzięki funkcji parowania w programie BrushSync™ osiągniesz najwyższy możliwy poziom czystości. Główka szczoteczki Philips Sonicare W2 Optimal White synchronizuje się z wyposażoną w program BrushSync™ rączką Philips Sonicare** oraz wybiera najlepszy program i intensywność szczotkowania, zapewniając wyjątkowo skuteczne wybielanie. Wystarczy tylko zacząć szczotkować.

Wymiana główki szczoteczki

Główki szczoteczki stają się mniej skuteczne po 3 miesiącach użytkowania, ale BrushSync™ przypomni Ci, zanim tak się stanie. Inteligentna szczoteczka do zębów rejestruje, jak często i jak mocno szczotkujesz zęby, i informuje, gdy nadejdzie czas na wymianę główki. Nie masz inteligentnej szczoteczki do zębów Philips Sonicare? Wystarczy, że będziesz monitorować niebieskie włosie, które informuje o konieczności wymiany główki na nową, gdy zmieni kolor na biały.

Pełen komfort psychiczny podczas szczotkowania

Wszystkie główki szczoteczki Philips Sonicare są bezpieczne i łagodne dla zębów oraz dziąseł. Poddajemy je wszechstronnym i wymagającym testom, aby móc zagwarantować ich trwałość i wyjątkową skuteczność przy każdym szczotkowaniu.

Technologia Philips Sonicare

Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare wtłacza wodę w szczeliny międzyzębowe i usuwa płytkę nazębną pociągnięciami szczoteczki.

Łatwy montaż

Główka W2 Optimal White pasuje do wszystkich rączek szczoteczek Philips Sonicare z wyjątkiem PowerUp Battery i Essence. Prosty montaż ułatwia wymianę i czyszczenie.

ID: 359426

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych
Pojemność: 2 szt.
Nazwa wymagana przez prawo: Philips