null

O MARCE PHYSICIANS FORMULA

Physicians Formula to pierwsza marka makijażowa stworzona przez lekarza alergologa!

Dr.Crandall opracował pierwszy hipoalergiczny, testowany dermatologicznie makijaż specjalnie dedykowany dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą twarzy i okolicami oczu. To marka dla kobiet pragnących, aby ich ulubione kosmetyki były bezpieczne i nie powodowały alergii. Filozofia marki to: Kochamy makijaż i zdrową skórę, dlatego tworzymy kosmetyki bezpieczne dla Ciebie i twojej skóry.

Produkty Physicians Formula nie zawierają ani jednego z ponad 150 składników wykorzystywanych w kosmetykach kolorowych odpowiedzialnych za wywoływanie alergii. Marka została uznana przez amerykańskich lekarzy z dziedzin alergologii, dermatologii oraz chirurgii plastycznej, którzy polecają ją jako zdrowy zamiennik Twoich dotychczasowych kosmetyków do makijażu. To co wyróżnia markę na tle innych to farmaceutyczne formuły zastosowane w produktach do makijażu opakowane w atrakcyjne, przyciągające uwagę opakowania. Marka proponuje klientkom linie produktów dostosowanych do ich potrzeb. W niezwykle bogatej ofercie znajdziemy fantastyczne palety cieni, bronzery, róże, pomadki, podkłady, pudry, a także produkty do pielęgnacji.

Physicians Formula

24 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Physicians Formula to pierwsza marka makijażowa stworzona przez lekarza alergologa!

Dr. Crandall opracował pierwszy hipoalergiczny, testowany dermatologicznie makijaż specjalnie dedykowany dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą twarzy i okolicami oczu. Physicians Formula to marka dla kobiet pragnących, aby ich ulubione kosmetyki były bezpieczne i nie powodowały alergii.  Kochamy makijaż i zdrową skórę, dlatego tworzymy produkty bezpieczne dla Ciebie i twojej skóry – to od lat niezmienna filozofia Physicians Formula.

Bezpieczne kosmetyki hipoalergiczne Physicians Formula

Produkty Physicians Formula są kosmetykami bezpiecznymi, ponieważ nie zawierają ani jednego z ponad 150 składników wykorzystywanych w kosmetykach kolorowych i odpowiedzialnych za wywoływanie alergii. Marka została uznana przez amerykańskich lekarzy z dziedzin alergologii, dermatologii oraz chirurgii plastycznej, którzy polecają ją jako zdrowy zamiennik Twoich dotychczasowych kosmetyków do makijażu. Kosmetyki określane są jako organiczne, ponieważ doskonale sprawdzają się przy różnych, nawet wymagających, typach cery. Physicians Formula polecane są alergikom i wszystkim, którzy mają kłopot z cerą wrażliwą.

Główne atuty kosmetyków Physicians Formula

To, co wyróżnia Physicians Formula na tle innych, to farmaceutyczne formuły zastosowane w produktach do makijażu, dostępne w atrakcyjnych, przyciągających uwagę opakowaniach. Marka proponuje Klientkom linie produktów dostosowanych do ich potrzeb. W niezwykle bogatej ofercie znajdziemy fantastyczne palety cieni, bronzery, róże, pomadki, podkłady, pudry, a także produkty do pielęgnacji.

Najpopularniejsze produkty Physicians Formula w Polsce

Wśród najczęściej wybieranych produktów Physicians Formula można wymienić m.in. unikalne palety cieni do powiek, zarówno w kolorach uniwersalnych, naturalnych – nude, jak i perłowych. Ich kremowe konsystencje sprawią, że makijaż stanie się jeszcze prostszy! Ciekawą opcją są także dostępne w wielu kolorach pomadki w płynie do ust. Bogata formuła i komfortowa aplikacja sprawiają, że produkt nie rozmazuje się i nie wysusza ust.

Wypróbuj Physicians Formula i przekonaj się sama, jak dobrze działają – nawet w kontakcie ze skórą skłonną do alergii!