Positivum

tabletki uspokajające, 180 tabl./1 opak.

40 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Positivum

Suplement diety Positivum tabletki uspokajające to naturalne wsparcie organizmu w sytuacji napięcia nerwowego lub rozdrażnienia. Optymalnie dobrane składniki ułatwiają odprężenie, odzyskanie równowagi emocjonalnej oraz wpływają na spokojny sen.

Wyciąg z ziela melisy - pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Przyczynia się do zmniejszenia napięcia, ułatwia odprężenie i pomaga w utrzymaniu zdrowego snu.
Wyciąg z szyszek chmielu - działa kojąco i przyczynia się do spokojnego snu.
Wyciąg ze znamienia krokusa uprawnego - przyczynia się do równowagi emocjonalnej oraz pomaga utrzymać pozytywny nastrój.
ID: 280760

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,wyciąg z ziela melisy,wyciąg z szyszek chmielu,substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza oraz sole magnezowe kwasów tłuszczowych,wyciąg ze znamienia krokusa uprawnego,substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu,barwnik: węglan wapnia,substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza,barwniki: żółcień chinolinowa, brąz HT, czerń brylantowa PN oraz zieleń S,substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.
Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Żółcień chinolinowa może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.__Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku jednoczesnego stosowania leków przeciwdepresyjnych należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.__Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Rodzaj: tabletki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Przechowywanie leku: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia
Nazwa wymagana przez prawo: Positivum Suplement diety tabletki uspokajające 6 x 30 sztuk